Архив вересня, 2012

Прискорене переміщення віртуальних машин в хмари – рішення Riverbed + VMware

Компанія Riverbed Technology оголосила про продовження партнерства з VMware, мета якого – прискорити для підприємств перехід до хмарної інфраструктури, сприятиме підвищенню продуктивності підприємств при скороченні витрат. В результаті співпраці вирішення Riverbed для оптимізації WAN дозволяють прискорити процедуру переміщення віртуальних машин між приватними, публічними і гібридними хмарами завдяки використанню VMware vCloud Connector.

Рішення VMware vCloud Connector використовує інтерфейси API VMware vSphere 5 і VMware vCloud, що дозволяє з'єднати приватні та публічні хмарні інфраструктури, побудовані на базі VMware vSphere і VMware vCloud Director, і управляти ними через єдиний інтерфейс. При переміщенні або реплікації даних по мережі WAN можуть виникати труднощі, пов'язані з обмеженою пропускною здатністю каналів зв'язку, високими мережевими затримками і втратою пакетів. Рішення Riverbed і VMware допомагають подолати ці труднощі і працювати відразу з декількома хмарними оточеннями без зниження продуктивності. Рішення Riverbed для оптимізації WAN забезпечує істотний приріст в продуктивності при переміщенні великих віртуальних машин по WAN-мережі і в той же час скорочує час, необхідний на переміщення віртуальних машин, і витрати, пов'язані з використанням WAN-інфраструктури.

Комплексні випробування, проведені Riverbed і VMware в рамках співпраці, підтвердили взаємосумісність рішень і дозволили досягти переваг при перенесенні віртуальних машин в приватне або публічне хмара в оптимізованому оточенні Riverbed. В ході випробувань здійснювався перенос образів віртуальної машини за допомогою VMware vCloud Connector з використанням і без використання пристрою Steelhead в різних WAN-мережах в умовах, аналогічних реальним умовам роботи. Тестування показало, що за наявності між двома серверами VMware vCenter затримок, аналогічних затримок в WAN-мережах, використання пристрою Steelhead дозволило скоротити витрачений час в 75 разів

За даними  saasworld.ru

YouMagic.Pro став партнером хмарної платформи Startpack

ВАТ «Міжрегіональний Транзиттелеком», федеральний оператор міжміського та міжнародного зв'язку РФ, оголошує про початок інтеграції YouMagic.Pro в лінійку хмарної платформи Startpack.

Незалежна віртуальна АТС YouMagic.Pro незабаром з'явиться в наборі хмарних додатків для малого та середнього бізнесу казанського сервісу Startpack. Нові функціональні можливості в лінійці пропозицій Startpack забезпечать зв'язком і прямими міськими номерами починаючий бізнес на зручних і вигідних умовах, а досвід і ресурси ВАТ МТТ, шостого за величиною телекомунікаційного оператора Росії *, покликані гарантувати надійність наданих послуг.

Запуск Startpack, хмарного сервісу, що забезпечує починаючих підприємців повноцінними інструментами та інфраструктурою за моделлю SaaS (надання ПО в оренду) намічений на середину осені 2012 року. Єдина точка входу в різні SaaS-додатки забезпечить значне спрощення та економію ресурсів для початківця бізнесу: через інтерфейс Startpack можна буде вмикати і вимикати сервіси для співробітників, авторізовиваться, а також здійснювати уніфіковані платежі за всі працюючі сервіси, в тому числі і за телефонію від YouMagic . Швидкий доступ до телефонного зв'язку, вигідні тарифи на локальні й далекі дзвінки в будь-яку точку світу, а також гнучкі настройки і прямий міський номер – ключові переваги незалежної віртуальної АТС YouMagic.Pro.

«Ми впевнені, що МТТ в силах допомогти починаючому бізнесу впоратися з труднощами на старті, адже зв'язок – найнеобхідніше, що потрібно будь-якої молодої компанії. Хмарні сервіси, такі як Startpack, значно полегшують старт новій справі, і рішення YouMagic.Pro, що надає міську нумерацію Казані і віртуальну АТС з доступною зв'язком робить їх ще більш вигідними », – вважає генеральний директор ВАТ МТТ Євген Васильєв.

«Startpack постійно розширює число продуктів, які будуть надаватися через власну платформу, і поява такого партнера як ВАТ МТТ з незалежної віртуальної АТС YouMagic.Pro надає потенційним замовникам великі переваги перед аналогічними сервісами», – заявив директор Startpack Олексій Федоров.

В даний час йде робота по інтеграції систем клієнтського взаємодії YouMagic.Pro і Startpack, відпрацювання механізмів оплати та розробка тарифних планів, які забезпечать новим клієнтам Startpack вигідні умови зв'язку і зручність в управлінні послугою віртуальної АТС YouMagic.Pro. У списку додатків, які будуть доступні для користувачів Startpack, вже сьогодні присутній різне офісне та інфраструктурне ПО для малого та середнього бізнесу, в тому числі і від Microsoft.

За матеріалами  saasworld.ru

LG запускає хмарний сервіс для зберігання контенту LG Cloud

Компанія LG Electronics повідомила про запуск у Росії в дослідно-комерційну експлуатацію сервісу LG Cloud. Сервіс LG Cloud призначений для зберігання цифрового контента, що передається в потоковому режимі на різні пристрої та забезпечення простого доступу до нього. Вперше тестовий запуск LG Cloud відбувся 4 місяці тому в республіці Корея, а 2 місяці тому сервіс з'явився в США.

«Ми вважаємо, що російські користувачі LG Smart TV є одними з найактивніших у світі, і саме тому Росія була обрана однією з основних країн, де ми запускаємо LG Cloud. LG Cloud встановлює новий стандарт комфорту при роботі з контентом », – заявив Дахюн Сонг, президент LG Electronics в Росії.

LG Cloud дозволяє користувачам керувати всіма видами контенту на «трьох екранах»: смартфонах на платформі Android (з версією 2.3 і вище), персональних комп'ютерах і «розумних» телевізорах Smart TV, включаючи моделі Cinema 3D, але не обмежуючись тільки ними. Також LG Cloud забезпечує автоматичну синхронізацію вмісту смартфона з хмарним сервером, а потім з ПК користувача.

За словами розробників, на відміну від інших хмарних сервісів LG Cloud забезпечує «дуже короткий час очікування перед відображенням відеоконтенту на екрані телевізора, комп'ютера і смартфона». Спеціально для смартфонів LG розробила технологію перекодування потоку в режимі реального часу. «Перетворення відбувається не на пристрої, а на сервері в режимі реального часу. Користувачеві не потрібно турбуватися про встановлення кодеків або перетворювачів, все відбувається без його участі – прозоро і у фоновому режимі », – пояснили в LG.

Фотографії та відеоролики, зняті за допомогою смартфона, моментально синхронізуються з хмарним сховищем і стають доступними для перегляду на комп'ютері або телевізорі. При цьому сервіс працює і з 3D-контентом. Відеозаписи, зняті за допомогою 3D-смартфона LG, можна завантажити в LG Cloud через мережу 3G або Wi-Fi. Щоб скористатися послугою, користувачеві необхідно завантажити програму LG Cloud для смартфона Android з порталу Google Play або LG SmartWorld, для телевізора LG Smart TV з порталу LG SmartWorld і для ПК або ноутбука з порталу LG Cloud.

Користувачам сервісу LG Cloud, які зареєструвалися з телевізорів або смартфонів LG, буде надано по 50Гб веб-простору на перші 6 місяців (з моменту активації). Всім іншим користувачам безкоштовно надаватиметься 2ГБ. У самий найближчий час в сервісі з'явиться можливість оплати додаткового обсягу сховища.

За даними   saasworld.ru

Недавні записи

Архів