Прискорене переміщення віртуальних машин в хмари – рішення Riverbed + VMware

Компанія Riverbed Technology оголосила про продовження партнерства з VMware, мета якого – прискорити для підприємств перехід до хмарної інфраструктури, сприятиме підвищенню продуктивності підприємств при скороченні витрат. В результаті співпраці вирішення Riverbed для оптимізації WAN дозволяють прискорити процедуру переміщення віртуальних машин між приватними, публічними і гібридними хмарами завдяки використанню VMware vCloud Connector.

Рішення VMware vCloud Connector використовує інтерфейси API VMware vSphere 5 і VMware vCloud, що дозволяє з'єднати приватні та публічні хмарні інфраструктури, побудовані на базі VMware vSphere і VMware vCloud Director, і управляти ними через єдиний інтерфейс. При переміщенні або реплікації даних по мережі WAN можуть виникати труднощі, пов'язані з обмеженою пропускною здатністю каналів зв'язку, високими мережевими затримками і втратою пакетів. Рішення Riverbed і VMware допомагають подолати ці труднощі і працювати відразу з декількома хмарними оточеннями без зниження продуктивності. Рішення Riverbed для оптимізації WAN забезпечує істотний приріст в продуктивності при переміщенні великих віртуальних машин по WAN-мережі і в той же час скорочує час, необхідний на переміщення віртуальних машин, і витрати, пов'язані з використанням WAN-інфраструктури.

Комплексні випробування, проведені Riverbed і VMware в рамках співпраці, підтвердили взаємосумісність рішень і дозволили досягти переваг при перенесенні віртуальних машин в приватне або публічне хмара в оптимізованому оточенні Riverbed. В ході випробувань здійснювався перенос образів віртуальної машини за допомогою VMware vCloud Connector з використанням і без використання пристрою Steelhead в різних WAN-мережах в умовах, аналогічних реальним умовам роботи. Тестування показало, що за наявності між двома серверами VMware vCenter затримок, аналогічних затримок в WAN-мережах, використання пристрою Steelhead дозволило скоротити витрачений час в 75 разів

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів