Архив жовтня, 2012

ОБЛАДНАННЯ КОМПАНІЇ D-LINK успішно пройшли тестування НА СТІЙКІСТЬ До наднормативних кліматичних впливів

Author lambo-cbto-admin    Category D-LINK     Tags

Комутатори DGS-3620-28SC і DES-3200-26 успішно пройшли тестування на стійкість до кліматичних впливів, проведене ЗАТ «Випробувальний центр МірТелеТест» (ІЦ МТТ), що мають акредитацію Федерального агентства зв'язку РФ (Россвязь) в системі обов'язкової сертифікації та декларування та акредитацію в системі добровільної сертифікації в галузі зв'язку «ТЕЛЕКОМ».

В ході тестування обладнання D-Link, традиційно експлуатоване в опалювальних приміщеннях, показало стійку роботу при впливі на нього підвищених і знижених температур – мінус 40 ° C і плюс 50 ° C, що відповідає крайнім значенням для засобів зв'язку, що експлуатуються поза приміщеннями. Методика тестування грунтувалася на поступовому наближенні впливають температур в кліматичній камері до зазначених меж, при цьому кожна температурна точка витримувалася 30 хвилин після досягнення температурного балансу.

Комутатори D-Link залишалися працездатні і після проходження нормативного порога в плюс 50 ° C при поступовому збільшенні впливають позитивних температур до плюс 85 ° C. Після проходження нормативного порога в мінус 40 ° C на пристроях перевірявся режим «Холодний старт», який імітувався вмиканням обладнання при температурі мінус 40 ° C після 10-ти хвилинного відключення напруги живлення. З більш детальним звітом про проведення тестування можна ознайомитися тут.

Для підтвердження якісних показників виробленої продукції компанія D-Link готова сприяти операторам зв'язку і Інтернет-провайдерам в організації тестування обладнання на стійкість до кліматичних, механічних і вібраційним впливам, у тому числі з більш жорсткими параметрами впливу на зразки, ніж ті, що вказані в традиційних нормативних вимогах (НПА) для засобів зв'язку.

За матеріалами dlink.ua

Unicloud створила BUSINESS365.RU на хмарній платформі ActiveCloud by Softline

 

Компанія Unicloud, розробник продуктів і технологій, заснованих на моделі хмарних сервісів, вибрала для створення системи Business365.ru «хмарну» інфраструктуру ActiveCloud по Softline.

В результаті плідної співпраці Unicloud і ActiveCloud по Softline був запущений проект Business365.ru на хмарної платформі, який розрахований на багатотисячну налаштовувану аудиторію, яка знаходиться в різних часових поясах. Нова хмарна система дозволяє ефективно автоматизувати основні процеси малого та середнього бізнесу, організовувати спільну роботу між компаніями завдяки опції по веденню спільних проектів, задач, обговорення, обміну файлами, підписанню договорів та актів за допомогою електронного підпису.

Генеральний директор компанії Unicloud Дмитро Торшин розповідає: «Після розробки системи Business365.ru перед нами стояв вибір ІТ-платформи, на якій рішення буде працювати. Ми розглядали безліч варіантів – від покупки серверів та створення вузла у себе в офісі до оформлення дата-центрів світового рівня. Зваживши всі за і проти, ми зупинилися на хмарної інфраструктурі CloudServer від компанії ActiveCloud, в якій ми побачили оптимальне поєднання якості, надійності і ціни ».

Зараз хмарна система Business365.ru дозволяє легко ставити завдання перед будь-якою командою і контролювати хід їх виконання. Основними характеристиками системи є: простота, зрозумілість і ефективність призначеного для користувача інтерфейсу, легко настроюється процес взаємодії між партнерами і співробітниками. Business365.ru стабільний і працює з бізнес-критичної для користувачів інформацією, відповідає ФЗ-152 і вимогам до розміщення персональних даних на території РФ.

У процесі створення продукту було проведено ряд закритих тестувань за участю більш ніж 200 користувачів, які підтвердили, що можливості системи затребувані і достатні на 90%. Як показала практика, навіть недосвідчені користувачі швидко освоювалися в новому інтерфейсі. Використання хмарної послуги CloudServer для розміщення інфраструктури Business365.ru повністю відповідає хмарної специфіці проекту Unicloud. Завдяки цьому система легко масштабується, тобто потужності можуть бути збільшені при нарощуванні числа клієнтів, а надійна кластеризація дозволяє забезпечити її відмовостійкість.

За матеріалами   saasworld.ru

Нова хмарна платформа ITSM від HP

 

Компанія HP представила HP Service Anywhere, рішення для управління ІТ-послугами, пропоноване за моделлю SaaS. Новинка покликана допомогти співробітникам служби техпідтримки забезпечити швидке та якісне обслуговування клієнтів.

Рішення HP Service Anywhere об'єднує ряд технологій, серед яких платформа HP Universal Configuration Management Database (UCMDB), створена для управління послугами, додатками і апаратним забезпеченням в рамках всієї ІТ-середовища компанії, а також ПО HP Universal Discovery, яке автоматизує виявлення елементів ІТ- інфраструктури та взаємозв'язків між ними.

Рішення HP Service Anywhere є ключовим компонентом лінійки HP Converged Cloud і пропонується за методологією SaaS через хмару. Воно допомагає швидко вирішувати інциденти в ІТ, гарантувати доступність критично важливих послуг і прискорювати інноваційні процеси в компанії.

Новинка пропонує повний спектр функцій техпідтримки, включаючи обробку вхідних запитів, управління конфігурацією послуг, а також модулі управління інцидентами, дозволом проблем і змінами. Крім того, рішення включає функції спільної роботи, в тому числі можливість запису рад та інших комунікацій з користувачами. Це дозволяє прискорити обробку звернень, рідше ескаліровать питання на рівень керівництва і швидше знаходити потрібних співробітників для оперативного вирішення сервісних завдань.

Можливості рішення HP Service Anywhere:

прискорення розгортання та масштабування процесів на основі методології ITIL (включаючи управління інцидентами, дозволом проблем і змінами) з використанням нової веб-технології розробки процесів, що не вимагає написання коду;

швидке і зручне оновлення процесів без необхідності роботи з програмним кодом; можливість використовувати моделі даних і зручні засоби створення форм;

підвищення ефективності роботи співробітників завдяки унікальним вбудованим контекстно-залежним функцій спільної роботи; можливість «прикріплювати» потоки повідомлень до об'єктів для якнайшвидшого розв'язання проблем;

можливість створити гібридну платформу ITSM, що включає HP Service Anywhere і рішення HP Service Manager, і об'єднати «центральний апарат ІТ» з різними функціями і підрозділами в рамках всієї компанії.

Рішення HP Service Anywhere буде доступно у продажу по всьому світу; його можна буде придбати як безпосередньо в компанії НР, так і у її партнерів по дистрибуції. Вартість ліцензії залежить від потреб замовника, кількості користувачів і регіону. Орієнтовна початкова ціна становитиме 89 дол США на одного користувача в місяць

За матеріалами   saasworld.ru

Недавні записи

Архів