Архив червня, 2012

HP пропонує гібридні «хмари» для авіаперевізників

Компанія оголосила про доступність рішення Intelligent Airline Cloud («Інтелектуальне хмара для компаній сфери авіаперевезень»), яке допомагає авіакомпаніям швидко «вводити в дію» нові продукти та послуги. HP пропонує інтегровані платформи SaaS і IaaS, які відповідають специфічним вимогам авіакомпаній, а також послуги HP Converged Cloud Services for Airlines, що забезпечують надійну платформу гібридної моделі надання ІТ-послуг.

Пакет HP Converged Cloud Services for Airlines включає рішення HP Passenger Service, яке об'єднує ключові пропозиції HP для компаній сфери туризму і перевезень в одній інтегрованій платформі SaaS. Тільки за минулий рік послуги Airline Reservations (Бронювання авіаквитків) і Departure Control (Управління відправкою) – допомогли клієнтам HP обслужити більше 500 мільйонів авіапасажирів. HP Airline Service Oriented Architecture являє собою сучасну платформу розробки додатків PaaS для індустрії авіаперевезень.

HP Enterprise Cloud Services – Virtual Private Cloud – це платформа IaaS, що використовує потужності сучасних високозахищених ЦОД, оснащених обладнанням HP. Модель оплати з можливістю тарифікації кожного сервера дозволяє авіакомпаніям швидко масштабувати свою хмарну інфраструктуру і взяти витрати під суворий контроль.

За даними ko.com.ua

Amazon незабаром запустить потоковий музичний сервіс

На даний момент ні Amazon, ні рекорд-лейбли нічого не повідомляють про новий проект, але за неофіційними даними він повинен бути запущений в США в липні цього року, після чого сервіс стане доступний і для інших країн. Очікується, що в Європі сервіс запрацює вже в серпні.

Також з неофіційних джерел стало відомо, що першим угода була підписана з Warner Music Group, тоді як контракти з Universal Music, Sony Music і EMI були підписані буквально на цьому тижні.

На даний момент неясно, як саме укладена угода буде працювати і чи зможуть користувачі музичного сервісу взаємодіяти з ним через інші продукти Amazon, зокрема через Amazon Cloud Drive або Cloud Player, але раніше повідомлялося, що в самій Amazon розглядали хмарний музичний сервіс як рішення для широкого застосування. Під час переговорів інтернет-рітейлер напевно домагався дозволу на широке застосування системи мовлення.

Джерела в компанії говорять, що новий сервіс буде працювати за аналогією з iTunes, проте у випадку з Amazon доступ в першу чергу буде надано власникам пристроїв Kindle.

За даними   internetua.com

Microsoft з’ясував чи знайомі користувачі з хмарам

За результатами опитування з'ясувалося, що абсолютна більшість користувачів (80%), російських в тому числі, вже давно і активно використовують хмара для зберігання своїх фотографій і документів. Однак більшість з них не надає значення тому, якими саме сервісами вони користуються.

Причину своєї любові до хмари самі користувачі в ході опитування пояснювали його зручністю: з ним всі особисті файли доступні власникові в будь-якому місці і з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет. Це особливо важливо, якщо врахувати, що більшість сучасних людей щодня користуються як мінімум двома різними електронними пристроями, що також стало відомо за результатами опитування на MSN.

Природно, опитування проводилося не просто так, а для подальшого просування хмарного сервісу SkyDrive, персонального хмарне сховище з безкоштовним стартовим обсягом 7 ГБ, якого вистачає приблизно на 20 000 документів або 7000 фотографій. Доступ до файлів захищений паролем і відкритий самому користувачеві через інтернет з будь-якого пристрою, а його друзям і колегам – за посиланням, що веде строго до певних документів або папок. На даний момент додаток SkyDrive доступно для таких платформ як Windows Phone, Android і iOS, планшетних ПК, ноутбуків і стаціонарних комп'ютерів під управлінням Windows і Mac OS X.

За даними  internetua.com

Недавні записи

Архів