Карп’ютер

Карп’ютер (інша назва Онбордер, автомобільний комп’ютер, car PC), від англ. carputer – аналог персонального комп’ютера, який встановлено в автомобілі і який спеціально призначений для роботи в машині.

Карп’ютери використовуються для автонавігації, роботи в інтернеті, запису та відтворення відео, прослуховування музики, тощо. Основною перевагою автомобільного комп’ютера є його функціональність, яка об’єднує можливості пристроїв вузького призначення (автомагнітол, навігаторів, DVD та MP3 плеєрів) з можливостями персонального комп’ютера. Крім стандартних автомобільних функцій (телевізор, GPS, DVD), автомобільний комп’ютер дозволяє використовувати в дорозі інтернет та електронну пошту, діагностує електроніку автомобіля, проводить відеозапис дорожньої ситуації, тощо. Автомобільний комп’ютер дозволяє керувати режимами GPS – оперативно змінювати карти, як векторні, так і растрові.

Використання інтернету дозволяє відслідковувати пробки на дорогах, слухати інтернет-радіо, переглядати відеоконференції, виконувати функції дорожньої рації, антирадара та парктроніка.

На базі карп’ютерів  часто створюють автоматизовані робочі місця водіїв в автоматизованих системах моніторингу місцезнаходження та управління рухом транспорту.

В залежності від комплектації, ціна карп’ютера коливається від 2500 до 8000 грн. Ми допоможемо обрати Вам конфігурацію карп’ютера, який буде оптимально задовільняти Ваші потреби.

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі продажу carputer@cbto.com.ua.

Недавні записи

Архів