Архив вересня, 2010

В Естонії створили віртуальну примірювальну

Author lambo-cbto-admin    Category Обчислення у хмарі     Tags

Рішення проблеми повернення одягу, який не пасує, запропонував естонський стартап Fits.me: манекен, який здатний прийняти форму будь-якого тіла.

Робот побудований з тридцяти платівок, які рухаються та обертаються, розширюючи плечі, роздуваючи грудні м’язи і прибираючи пивний животик попереднього клієнта, щоб бути схожим на вас, читачу. Всього моделюються близько двох тисяч фігур, повідомляє Компьюлента.
В Эстонии создали виртуальную примерочную

Інтернет-магазин, який уклав контракт з Fits.me, відправляє до Естонії свій запас одягу. Кожен предмет, один за іншим, натягується на манекен. Робот підбирає потрібну форму, камера фіксує результат. Отримане зображення міститься в базу даних продавця.

Потенційний покупець заходить на сайт, вводить свої параметри (зріст, об’єм грудної клітини та шиї, довжина торса), і сайт знаходить найбільш підходящу під опис фотографію обраного предмета одягу. Все одно що подивитися в дзеркало примірювальній.

Послуга доступна поки тільки чоловікам. Жіноча версія, на розробку якої піде $ 3,5 млн, з’явиться в листопаді.

Цього літа робот пройшов бета-тест в Німеччині. Продажі одягу через Інтернет в цій країні підскочили на 300%, а повернення знизився на 28%.

За даними http://focus.ua

В українському інтернеті запрацювала біржа інновацій InnoHunters

Author lambo-cbto-admin    Category UA-net     Tags

В Україні стартувала перша Інтернет-біржа інновацій InnoHunters. Біржа є посередником між вченими-інноваторами та науково-виробничими компаніями, і займається вирішенням логістичних проблем у галузі трансферу інновацій. Проект спрямований на те, щоб допомагати науково-виробничим компаніям у пошуку актуальних та ефективних інновацій. Біржа надає компаніям зручні інструменти, що дозволяють істотно економити час при знаходженні перспективних новинок або моніторингу ринку наукових розробок.

Найбільш важливим нововведенням, вигідно відрізняє Біржу InnoHunters від близьких проектів в Рунеті, є нестандартна система пошуку інновацій.

Ця система влаштована таким чином. Всі інновації класифікуються за технологічними укладами («Нано-та біо-», «Мікро-та еко-», «Хімія і нафту»), а точніше, за технологіями, що належить до цих укладів, причому кожна інновація може відноситись до декількох технологій. Так, інновації в галузі авіаційних барвників одночасно відносяться і до «Авіації», і до «Органічної хімії».

Новизна системи полягає в можливості пошуку інновації по перетину кількох технологій. Такий підхід дозволяє зробити знаходження інновацій по вузькоспеціалізованих тематиках простим і інтуїтивно зрозумілим.

Для швидкого моніторингу ринку за допомогою Біржі інновацій, командою Біржі реалізований додатковий функціонал. Для кожної представленої інновації, складено коротке резюме, яке дозволяє буквально за 30 секунд оцінити і актуальність, і переваги тієї чи іншої інновації, без необхідності аналізувати її в повному технічному описі. Такі короткі резюме, в порівнянні з ситуаціями, де доводиться перечитувати повні описи для кожної розробки, істотно підвищують комфортність та швидкість роботи з Біржею InnoHunters.

На сьогодні на сайті Біржі представлено близько 200 українських інноваційних розробок. Крім того, команда Біржі пропонує додаткову послугу по знаходженню інновацій заданої тематики силами співробітників InnoHunters, по зібраної базі з більш ніж 2000 інновацій українських учених.

За даними cybersecurity.ru

НБУ зайнявся підозрілими грошовими переказами

Author lambo-cbto-admin    Category UA-net     Tags

Національний банк затвердив концепцію впровадження нагляду за платіжними системами та системами розрахунків. У разі порушення встановлених вимог Нацбанк має намір ініціювати зміни в діяльності такого оператора.
“В українській практиці, як правило, 90% переказів йде через банки. У сфері діяльності НБУ перебуває непрямий контроль за відмиванням брудних грошей. І Нацбанк будує свої нормативні акти таким чином, щоб банки мінімізували підозрілі операції. Тому лочічно, що Національний банк хоче втрутитися в систему переказів без відкриття рахунків для того, щоб розуміти, які обсяги грошових коштів приходять і йдуть з України. У цих системах приховано досить великий рівень зловживань. І це питання назрівало давно “, – зазначив в ексклюзивному коментарі UBR.UA Віталій Шапран, заступник директора РА, фінансовий аналітик.

Національний банк України (НБУ) затвердив концепцію впровадження нагляду за платіжними системами та системами розрахунків, які функціонують в Україні, повідомляється на веб-сайті центрального банку з посиланням на постанову НБУ від 15 вересня №426.
“Метою нагляду (оверсайта) за платіжними системами є надійність і ефективність платіжних систем у забезпеченні переказу коштів і розрахунків за фінансовими інструментами. Для досягнення цієї мети Нацбанк повинен встановити вимоги, яким повинні відповідати платіжні системи”, – говориться в документі.
Згідно з ним, у разі невідповідності платіжної системи встановленим вимогам Нацбанк має намір ініціювати зміни в діяльності такого оператора.  У зв’язку з цим НБУ залишає за собою право, зокрема, здійснювати перевірки операторів ринку, накладати штрафи на керівництво платіжної системи, її членів та учасників, обмежувати або припиняти здійснення окремих видів операцій з високим рівнем ризику, а також скасовувати узгодження правил платіжної системи в разі виявлення фактів невідповідності її роботи встановленим вимогам.

“Через окремі платіжні системи проходять значні грошові потоки, тому порушення в роботі цих систем, невиконання одним або декількома членами, учасниками платіжної системи своїх зобов’язань можуть призвести до системної ризику, негативно вплинути на стабільність фінансової системи, підірвати довіру суспільства до грошей”, – пояснюється в документі причина введення нагляду.
У постанові також вказується, що протягом останніх років на вітчизняному ринку спостерігається активний розвиток міжнародних платіжних систем, створених нерезидентами, кількість яких перевищили 30. При цьому членами та учасниками міжнародних платіжних систем є переважна більшість українських банків, окремі небанківські фінансові установи: кількість і суми транскордонних та внутрішньодержавних операцій, що здійснюються з використанням міжнародних платіжних систем в Україні, щороку збільшуються.

За даними ubr.ua

Недавні записи

Архів