Архив травня, 2010

В Уанеті з’явився проект для online-підготовки до здачі тестування 2010

Author lambo-cbto-admin    Category UA-net     Tags

В Уанеті з’явився проект, який дозволяє абітурієнтам підготуватися до здачі зовнішнього незалежного тестування за допомогою дистанційного навчання. Оцінювати знання будуть фахівці, які розробляли державну інформаційну систему «Освіта».

Як повідомляється на сайті проекту, курс дозволяє підготуватися online з 8 предметів – математика, українська мова та література, історія України, географія, біологія, фізика, хімія, англійська мова.

Кожен обраний модуль включає в себе діагностичний тест, тематичний тест і підсумковий тест. Крім тестів, курс включає в себе рекомендації по здачі зовнішнього незалежного тестування, літературу, рекомендовану для підготовки до здачі, графік навчання (3 місяці).

Діагностичний тест розрахований на людей, яким цікаво зрозуміти те, наскільки готовий / готова до зовнішнього тестування. Він дозволяє виявити слабкі місця в знанні абітурієнта.

Тематичний тест дозволяє більш детально вивчити вибрану тему, і підтягнути її для одержання більш високого балу при проходженні зовнішнього тестування.

Підсумковий тест дозволяє оцінити свій рівень підготовки вже безпосередньо перед проходженням тестування, потренуватися перед здачею тестів. Даний модуль включає в себе всі теми 2010 по обраному предмету.

Для здачі твори з української мови та літератури пропонується надіслати його скан по електронній пошті, після чого його оцінять і додадуть бал при проходженні підсумкового курсу.

Особливістю даного курсу є те, що пройти підсумковий та тематичні курси можна тільки три рази. Оцінювання результатів відбувається згідно з системою оцінювання зовнішнього незалежного тестування.

Згідно зазначеним даними на сайті, ці тести розроблені фахівцями науково-дослідного інституту прикладних інформаційних технологій, який є також розробником та адміністратором державної інформаційної системи «Освіта».

За даними ain.ua

Тра
22

Пакет Docs.com як симфонія Глюка

Author lambo-cbto-admin    Category Обчислення у хмарі     Tags

У Microsoft з’явився новий продукт-козир – онлайнова версія Office під назвою Office 2010 Web Apps. Вона буде безкоштовно доступна користувачам Windows Live через “хмарне” файлосховище SkyDrive, в якому надається 25 гігабайт місця. Її ж інтегрують в нову версію поштового сервісу Hotmail.

Редагування документів на SkyDrive поки що не працює, а Hotmail живцем ще ніхто не бачив. Зате ще в квітні був запущений спільний проект Microsoft і Facebook, Docs.com, який і є, мабуть, першим масовим варіантом Office Web Apps. Поки він не доступний всім користувачам Facebook, але чергова хвиля запрошень на тестування зачепила і мене.

Docs.com дозволяє редагувати і документи Word, і електронні таблиці Excel, і презентації PowerPoint. Ресурс відкритий тільки для користувачів Facebook. Сервіс розроблений в Microsoft FUSE Labs – це ті ж хлопці, що створили візуальну мову програмування ігор Kodu та соціально-мережний агрегатор Spindex, аналог Friendfeed.

У Docs.com чудовий інтерфейс – Google Docs, його основному конкуренту, поки такий і не снився. Все дуже просто, зрозуміло і схоже на відповідну програму з пакета Office. Правда, в Google Docs, наприклад, є лінійка для встановлення абзацних відступів, а в Docs.com немає. І таких відмінностей море.

Зате в Docs.com  дуже суворо виглядають меню перевірки орфографії на декількох десятках мов (з-за цієї багатомовної системи іноді збивається поточний мова абзацу).

Окреме спасибі FUSE Labs варто сказати і за те, що Docs.com працює не тільки в Internet Explorer, але і в інших браузерах. Це дуже незвичайна поведінка для продукту Microsoft.

На цьому хороші новини закінчуються. Сервіс на ділі досить серйозно глючить. Одного разу після перемикання з режиму редагування в режим перегляду він не дозволив повернутися назад – відповідного посилання не виявилося на місці.

Іншим разом, коли я писав статтю, робота застопорилась. У буквальному сенсі – більше не можна було ввести ні єдиного слова. Довелося переносити текст в більш передбачуваний текстовий редактор.

І, нарешті, схоже, в ньому немає автозбереження при наборі тексту. Це іноді призводить до втрати цілих абзаців і виробляє давно забуту звичку – зберігатися після кожного рядка. Я знаю тільки один популярний текстовий редактор, що входить до складу офісного пакету, який не знає про автосейв. Це Pages, частина iWork. Ніколи не забуду відчай одного мого знайомого, який втратив через Pages кілька годин напруженої роботи.

Наскільки можна судити, спільне редагування чи то не реалізовано, чи то представлено якимось рудиментом потрібної функції. Принаймні до того, що є в Google Docs, сервісу Docs.com ще йти і йти.

Не вдалося знайти в Docs.com навіть лічильник символів і слів – неформальна відміна редактора для аматорів від напівпрофесійного. Ну і, нарешті, місцями творці Docs.com занадто дбайливі – варто залишити презентацію відкритою на півгодини, як з’являється повідомлення про те, що час сесії вичерпано.

Хочеться сказати наостанок що-небудь позитивне. Скажу дві речі: цей огляд написаний у Docs.com, і на двосторінковому документі нічого не гальмувало. Про довші думати боюся – заглючить.

За даними lenta.ru

Google готує до відкриття власний магазин веб-додатків

Author lambo-cbto-admin    Category Обчислення у хмарі     Tags

Компанія Google представила магазин веб-додатків. Магазин Chrome Web Store запрацює до кінця року, повідомляє “Лента.ру” з посиланням на блог Chromium.

Можливість купувати програми буде надана користувачам всіх сучасних браузерів. При цьому користувачі Google Chrome зможуть розміщувати посилання на встановлені програми безпосередньо в браузері.

Представники Google сподіваються, що нова платформа дозволить користувачам швидше знаходити цікаві додатки. У той же час магазин допоможе розробникам вийти на більш широку аудиторію.

Презентація магазину була зроблена на конференції розробників Google I / O, що проходить в Сан-Франциско. Попередня інформація доступна на сайті Google.

Google заявив, що запросить розробників для наповнення магазину контентом до його відкриття. При цьому компанія не повідомила, чи будуть всі програми, доступні в Web Store, платними і з якою кількістю додатків той відкриється.

За даними podrobnosti.ua

Недавні записи

Архів