Архив липня, 2011

Totango допоможе SaaS-компаніям збільшити продажі

Платформа Totango, в реальному часі дозволяє SaaS компаніям краще розуміти своїх клієнтів, сьогодні оголосила про залучення нового раунду інвестицій на суму $ 3,8 млн від венчурного капіталу Pitango і Близнюки Ventures. Ізраїльський стартап пустить гроші на пошуки нових співробітників і маркетинг. Компанія також оголосила про офіційний запуск публічної бета-версії, яка повинна допомагати відділам продажів SaaS-компаній краще розуміти, як нинішні або потенційні клієнти користуються їхніми сервісами в реальному часі, щоб підвищити ефективність зв'язку з клієнтами. На даний момент платформа абсолютно безкоштовна. Надалі Totango планує розширити свою платформу, щоб вона охоплювала весь життєвий цикл покупця, а також додати різні цінові категорії, проте на даний момент компанія сконцентрована на поліпшенні процесу взаємодії відділів продажів SaaS-компаній зі своїми клієнтами.

Для цього, стартап дозволить Саас-компаніям стежити за прогресом потенційних клієнтів, нових клієнтів під час їх першого досвіду користування сервісом і нинішніх клієнтів, все для того, щоб було легше зрозуміти, що відбувається на кожній стадії впровадження сервісу. Відділ продажів компанії зможе швидко дізнатися, чим зараз зайнятий клієнт або сегментувати своїх покупців залежно від того, як вони користуються продуктом компанії (які модулі використовуються, коли і якою кількістю співробітників, і скільки часу витрачено на роботу з модулями).

Totango також надає персоналізований щоденний "дайджест", який звітує про діяльність представників компанії із залучення нових клієнтів, і як можна збільшити шанси успішної угоди.

Найціннішою функцією нової бета-версії стартапа є, мабуть, інтеграція платформи з усіма додатками Salesforce.com, що дозволить компаніям, що вже використовують Salesforce.com, продовжувати працювати в тому ж режимі і з тими ж програмами, лише з додаванням більшої кількості інструментів.

На думку Гая Нірпаза (Guy Nirpaz), СЕО і засновника Totango, більшість бізнес-моделей SaaS-компаній побудовані на підписці або плату за тривалість користування, що дозволяє покупцям перестати використовувати і платити за сервіс у будь-який момент. Це, а також кількість конкурентів на ринку, перейти на сервіси яких майже нічого не коштує, зобов'язує SaaS-компанії постійно стежити за ставленням клієнтів до їх продукції та покращувати свої пропозиції. За словами Нірпаза, зв'язок між SaaS-компаніями та їх клієнтами залишається досить непрямої, взаємодії явно не вистачає через специфіку бізнес-моделі, використання продуктів розтягнуто в часі, але не постійно. Без постійної взаємодії між співробітниками та клієнтами, SaaS-компанії часто не можуть до кінця зрозуміти потрібні своїх клієнтів. Тим не менш, завдяки тому, що у SaaS-компаній є можливість стежити і аналізувати діяльність потенційних та існуючих клієнтів, у хмарних компаній є перевага перед своїми консервативними конкурентами. Саме для таких компаній Totango і створили набір інструментів, який допоможе підвищити кількість задоволених клієнтів.

За даними   portaltele.com.ua

Розвиток сегменту “хмарних” обчислень принесе прибутки Quanta і Wistron

Компанії Quanta Computer і Wistron, відомі контрактні виробники комп'ютерної техніки, в 2012 році значно збільшать продажі в своїх бізнес-сегментах, що спеціалізуються на постачаннях устаткування для "хмарних" систем. На думку ринкових експертів, до цього часу виручка Quanta від продажів серверного обладнання більш ніж подвоїться, а зростання виручки серверного підрозділу Wistron досягне 60%.

Оскільки обидва контрактіка здатні випускати як серверне обладнання, так і кінцеві пристрої, необхідні для "хмарного" сегмента, то компанії постараються отримати якомога більше вигоди від спостерігається зараз підйому в секторі "хмарних" обчислень.

Джерело зазначає, що виробничі потужності Quanta дозволяють компанії випускати три ключові пристрої, необхідні "хмарним" дата-центрам, – це сервери, системи зберігання даних і комутатори. Завдяки цьому Quanta змогла залучити таких великих клієнтів, як Amazon і Facebook.

Серверний бізнес Wistron також починає приносити компанії більше прибутку – за прогнозом, в поточному 2011 виручка від цього підрозділу збільшиться на 18%, а в 2012 році приріст стане ще більш помітним.

Через поширення планшетів зростання ринку ноутбуків в 2011 році, за прогнозами, не досягне 10%. Це і змушує ПК-виробників активніше перемикатися на інші сегменти, робить висновок джерело.

За матеріалами dailycomm.ru

10 суворих істин про ІТ і як навчитися їх приймати

Author lambo-cbto-admin    Category Internet, Обчислення у хмарі     Tags

Ідеал…як ми всі прагнемо його досягти… Давайте подивимось на ідеальний світ. В ньому ваша Мережа не постраждає через простій обладнання і завжди буде надійно захищена. Ви чудесним чином будете дотримуватись всіх нормативів і правил, а ваші користувачі стануть цілком самостійними. Хмара буде обслуговувати майже всі інфраструктурні потреби, і не залишиться жодного пристрою, що підключається до Мережі, роботою якого ви б не керували. Ну і, нарешті, ви зможете заслужити повагу і захоплення колег, якого ви дійсно гідні.

Проте прірва між мріями і суворою реальністю стає все ширше з кожним днем, пише Computerworld. Але це не означає, що треба махнути на все рукою, ви просто повинні чітко уявляти, що можна змінити і що для цього необхідно зробити.

Computerworld представив перелік 10 насущних проблем, з якими ІТ-департаментам треба навчитися жити і справлятися.

Революція iPhone – це всерйоз і надовго

Все частіше робочі місця нагадують вечірку комп'ютерних фанатів під гаслом "Принеси своій власний пристрій". Проблема? Безсумнівно. Адже багато ІТ-відділів або ніколи не отримують на них запрошення, або їм нема чого на них відповісти.

Дослідження, проведені нещодавно IDC і Unisys, показали, що 95% співробітників інформаційних відділів використовували на роботі технології, які придбали самі, і серед них левову частку займають керівні працівники. За прогнозами IDC, до 2014 року використання смартфонів, що належать співробітникам, на робочих місцях подвоїться.

Натан Клевенджер, головний розробник ITR Мобільність і автор книги "Використання IPad на підприємстві" (М., 2011), вважає, що iPhone і IPad є каталізаторами консьюмерізаціі в ІТ. Технічні підрозділи можуть або вирішити їх безпечне використання, або прийняти на себе всі ризики від можливих наслідків їх застосування. На думку Клевенджера, поки ІТ-відділи не будуть підтримувати потрібні користувачам пристрої і технології, ці користувачі будуть просто обходити ІТ-відділ стороною і задіяти своїх особистих технічних фахівців у бізнес-цілях. Це набагато більш небезпечна ситуація, ніж початкова підтримка користувача пристроїв.

Як зауважив Раффі Чакмахьян, віце-президент компанії Trellia, технічні підрозділи повинні спробувати дотриматися золоту середину між спробами (чи нездатністю) підтримки для користувача технології поза роботою, і дозволом вільного доступу до мережі з будь-якого пристрою.

ІТ-відділам доведеться навчитися жити зі сценарієм "Принеси своє власне влаштування на роботу", але їм слід спробувати управляти ним з точки зору витрат, безпеки та експлуатації. Стає все складніше дотримуватися відповідність корпоративним стандартам і забезпечувати потреби бізнесу. Їм необхідні управлінські рішення, які б забезпечили інформаційну безпеку і дозволили б керувати витратами з мінімальним впливом на ІТ-операції та інфраструктуру, вважають експерти.

Ви втратили контроль над тим, як ваша компанія використовує технології

Це відноситься не тільки до користувацьких пристроїв, які завойовують робочі місця. Сьогодні бізнес-користувач, що не володіє особливими технічними знаннями, може розкрутити хмарну послугу за допомогою одного телефонного дзвінка і кредитної картки або за допомогою заповнення інтернет-форми і звичайного натискання клавіші. ІТ-відділ втратив контроль над ІТ.

Але це зовсім не означає, що справи йдуть з рук геть погано. Розширюється всесвіт хмар і мобільних додатків може надати бізнес-користувачам доступ до необхідних технічних ресурсів, не звалюючи додаткове навантаження на ІТ-персонал або бюджет.

"Роками ІТ-відділи контролювали кожен пристрій, програми та процеси, що мають відношення до технологій, – говорить Джефф Степ, керівник Copperport Consulting -. Але через те, що комерційні відділи стають все більш технічно досвідченими і розлюченими на ІТ-відділи, керівництво дозволило їм діяти самим у своїх науково-технічних дослідженнях, при забезпеченні матеріально-технічними засобами та впровадженні нових програм і пристроїв. І ці комерційні структури найчастіше досить успішно, швидше і дешевше легально впроваджують те, що їм необхідно, ніж якби вони діяли через ІТ -відділ ".

Ваша робота більше не полягає в тому, щоб диктувати "зверху", які рішення використовувати. Ваше завдання – полегшити бізнес-користувачам процес прийняття вірних рішень, вважає генеральний директор компанії TextPower Скотт Голдман. "Замість того, щоб намагатися знову здобути контроль над всім і всіма, технічним відділам варто поборотися за дещо ще більш цінне – за вплив, – упевнений він -. Якщо ІТ-відділи будуть звертатися зі своїми користувачами, як з клієнтами, а не з скаржниками, то у них буде більше шансів досягти бажаних результатів. Дні всесильних ІТ-відділів, які диктують, які методи і машини використовувати, давно пройшли. І чим швидше вони це зрозуміють, тим швидше отримають управління в свої руки ".

Вам не уникнути ситуацій з простоєм устаткування

В кінцевому підсумку навіть містяться у відмінному стані інформаційні центри можуть вийти з ладу. Гадаєте, у вас достатньо резервів на цей випадок? Тоді ви – один з небагатьох щасливчиків!

У недавньому опитуванні, проведеному Ponemon Institute, 95% опитаних менеджерів зізналися, що за останні два роки в них сталося, принаймні, одне незаплановане відключення, а тривалість простою, в середньому, склала 107 хвилин.

В ідеальному світі, розповідає Пітер Пенфіл, віце-президент Liebert змінного струму, всі інформаційні центри будуть створюватися з високою надмірністю, зі структурами зі здвоєними шинами, де максимальне навантаження на будь-яку сторону не буде перевищувати 50%. Вони зможуть впоратися з піковими навантаженнями навіть тоді, коли відмовляють критично важливі системи, а інші стоять на профілактиці, де буде встановлюватися окреме обладнання для відновлення, готове відразу приступити до роботи у разі загальнорегіональними катастрофи.

Проте в реальності 100-відсоткове час безвідмовної роботи можливе тільки в тому випадку, якщо ви вкладаєте в обладнання кошти, але більшість компаній до цього не прагнуть, зазначив Пенфіл. Керівники інформаційних центрів сподіваються, що перебої не відбудуться, якщо системи будуть завантажені менш ніж на 50%.

Організації, де час працездатного стану машини необхідно для того, щоб просто вижити, повинні сегментувати свої інформаційні центри, зберігаючи безперебійність роботи для своїх найважливіших систем. Якщо їх електронна пошта вийде з ладу на півгодини, це, звичайно, буде прикро, але не смертельно. Якщо їх оперативні системи, що працюють в режимі реального часу, вийдуть з ладу, то вони будуть втрачати тисячі доларів за хвилину. ». Завжди краще мати потужності і не потребувати них, чому мати потребу в чомусь і не мати цих потужностей Але люди, що підписують рахунки, не завжди вибирають подібний підхід", – уклав Пенфіл.

Ваші системи ніколи не задовольнять потреби повністю

Як і у випадку з часом безвідмовної роботи, 100-відсоткове відповідність – мета, звичайно, висока, але швидше теоретична, ніж практична. У більшості випадків, дуже пильну увагу до дотримання всіх норм і правил може серйозно нашкодити вам в чомусь іншому.

За словами генерального директора компанії Hawkthorne Група Майка Мейкла, ступінь дотримання всіх нормативів залежатиме від того, в якій галузі ви працюєте. Організації в інтенсивно регульованих сферах, на зразок охорони здоров'я або фінансів, можливо, ніколи не зможуть повністю дотриматися всіх правил через те, що вони часто змінюються і можуть по-різному інтерпретуватися.

"Можна сказати, що оскільки жодна мережа не може вважатися на 100% надійною, то жодна організація не може бути впевнена, що вона дотримується всіх вимог на 100%, – говорить він -. Якщо вендор намагається продати вам продукт, який забезпечує абсолютний рівень відповідності все норм і вимог, знайте, що він вас обманює ».

На думку Мейкла, ще одна небезпека полягає в тому, що, намагаючись дотримати всі вимоги, організації витрачають занадто багато ресурсів і одночасно ігнорують інші, більш нагальні проблеми. "Дотримання вимог – це просто компонент управління ризиками, що само по собі є частиною корпоративного управління".

Хмара все не виправить

На думку експертів Gartner, понад 40% ІТ-директорів прогнозують, що до 2015 року більшість ІТ-опцій буде розташовуватися в хмарах. Але навіть хмара не є оптимальним рішенням. Надійність і безпека інформації будуть як і раніше служити причинами головного болю для ІТ-відділів, у фахівців просто буде менше контролю над тим, що зберігається в хмарах.

"Втрата інформації неминуча всередині будь-якої організації і може статися навіть у хмарі, – вважає Абхік Мітра з компанії Kroll Ontrack -.. Компаніям слід готуватися до гіршого, працюючи зі своїми провайдерами над плануванням часу простою обладнання, до відновлення та переносу інформації та катастрофічних втрат Інформаційна безпека була, є і буде проблемою, хоча просунуті хмарні рішення з часом значно знизять частку ризиків ".

Хмара оголило і іншу проблему: як організації зможуть точно оцінити свої ІТ-витрати, особливо враховуючи те, що бізнес-користувачі все більше застосовують хмарні послуги без участі ІТ-відділів. Така форма "тіньових ІТ" може серйозно позначитися на діяльності компаній і змусити технічні підрозділи серйозніше ставитися до цінностей наданих ними послуг, каже головний маркетолог компанії Apptio Кріс Пік. "Вперше у бізнес-користувачів з'явилася можливість вибору між послугами, які пропонує ІТ-відділ, і тим, що користувачі можуть придбати самі. Але поки ІТ-директор не зрозуміють, наскільки їхня діяльність дійсно цінна, вони не зможуть забезпечити достатній вибір своїм бізнес-користувачам. Вони будуть служити тільки для того, щоб підкидати гілки в багаття тіньового ІТ ".

У вас завжди буде не вистачати рук

ІТ-відділам завжди хочеться мати рівні можливості з іншими відділами, коли мова заходить про аутсорсинг або скорочення штату, але це навряд чи можливо, оскільки аутсорсинг в технічній галузі – набагато більш зріле явище, ніж, скажімо, аутсорсинг юридичних або HR-послуг, і якщо в компанії відбувається щось серйозне, страждають, в першу чергу, ІТ-відділи. І, на думку експертів, такий стан справ в найближчому майбутньому не зміниться.

Рішення кадрових проблем в ІТ полягає в тому, щоб використовувати сторонніх аутсорсеров та максимально їх інтегрувати в середу. Треба навчитися залучати людей і робити так, щоб вони завжди були в курсі, чим вони зможуть зайнятися потім, якщо втратять нинішньої роботи.

ІТ-фахівцям слід зрозуміти, що вони в першу чергу працюють на себе, і в другу – на організацію. Їм необхідно продовжувати розвивати свої мережі та контакти, просувати себе на ринку і розробляти власний бренд. Подобається це ІТ-професіоналам чи ні, але їм, найімовірніше, доведеться самим платити за свою освіту і конкурентоспроможність, але дивіденди вони будуть отримувати незалежно від курсу долара.

Ваша мережа вже зламана

Всі хочуть, щоб мережами було легко керувати, але було б складно їх зламати. Правда, справа зазвичай закінчується тим, що для цього ІТ-спеціалісти починають використовувати нескінченні блоки додатків систем безпеки, якими керувати якраз складно, а зламати – легко, вважає головний керівник проектів компанії Crossbeam Джо Форйетт. "Найжахливіше, що кожен додаток необхідно постійно" латати "і апргрейдіть. А в результаті з'являється безладна, надто складна і дорога інфраструктура безпеки".

Але і ця схема працює погано. Згідно з недавнім опитуванням Computer Security Institute, 4 з 10 організацій піддалися в 2010 році зараження шкідливими програмами, програмами-роботами або цільовим атакам. Ще 10% навіть не знають, чи були їх системи зламані.

Розумніше за все, радить аналітик компанії Palo Alto Networks Вейд Вільямсон, припустити, що ваша мережа вже зламана і почати розробляти навколо неї систему захисту. Сучасні шкідливі програми настільки всюдисущі і настільки спритно ховаються в мережах, що компаніям простіше прийняти той факт, що на їх територію вже вторглися. І замість того щоб енергійно накладати шар "латок" на корпоративні системи захисту, фахівцям систем безпеки слід більше часу витратити на те, щоб визначити, звідки проникає ця зараза, наприклад, через однорангові додатки або зашифровані соціальні мережі. Це зовсім не означає, що компанії повинні ліквідувати свої системи безпеки, їм просто необхідно звернути свої погляди всередину і пошукати ознаки, що сигналізують про зараження або зломі.

Найголовніші секрети компанії розкриваються через соціальні мережі

Ваші співробітники вже давно користуються на роботі соціальними мережами, незалежно від того, дозволено це політикою компанії чи ні. За даними дослідження Palo Alto Networks, Facebook і щебетати використовуються практично в 96% організацій.

Відповідно до недавнього індексом Panda Software, одна третина малих і середніх підприємств вже стали жертвами шкідливих програм, розповсюджуваних через соціальні мережі, а кожна четверта компанія втратила важливу інформацію через те, що її співробітники повідомили її через інтернет.

"Поведінка тих, хто використовує соціальні мережі, схоже на поведінку цих же людей років 10 тому при використанні електронної пошти, – заявив Рене Бонвені, віце-президент компанії Palo Alto Networks -.. Електронна пошта навчила нас ніколи ні на що не клікати Але всередині соціальних мереж люди клікають на кожен незначний URL, тому що довіряють відправникові. Ось чому ботнети, яким п'ять років тому був дан успішний відсіч, зараз повертаються знову, але вже через соціальні мережеві сервіси. А вони тягнуть за собою величезні ризики ".

Навіть ті компанії, які використовують рішення безпеки в соціальних мережах або інструменти для запобігання втрати даних, не можуть утримати фанатів Facebook або щебетати від розголошення секретів компанії всьому світу, журиться віце-президент компанії Actiance Сара Картер.

"Найважливіше – це освіта, – вважає Картер -.. Навчайте, підвищуйте кваліфікацію та навчайте знову Впроваджуйте навчальні технологічні рішення, за допомогою яких ви змогли б регулярно нагадувати користувачам про ризики, а також про політику компанії відносно відвідування сайтів, які не мають прямого відношення до бізнесу ".

Ваші користувачі ніколи не будуть надавати підтримку самим собі

Звичайно, це мрія будь-якого ІТ-відділу. Якби вони тільки могли скинути всіх цих неспроможних користувачів зі своєї шиї, то у них би з'явився час на виконання маси фактичної роботи. Але незважаючи на значні інвестиції в навчальні бази по інтернет-роботі і рішення по автоматичної підтримки, точка зору, що компанії коли-небудь зможуть відмовитися від своїх служб підтримки, як і раніше належить до галузі наукової фантастики, впевнений Натан МакНейл з компанії Bomgar.

"Самообслуговування може допомогти ІТ-відділам усунути безліч спільних проблем, на зразок переустановки паролів, але завжди вигідніше мати людей, які можуть впоратися і з простими і більш складним проблемами. Навіть якщо технології чудесним чином будуть працювати 100% часу, користувачі не зможуть стільки ж думати про це. Поки технології будуть продовжувати еволюціонувати, потрібні будуть і ті, хто буде розвивати ІТ-підтримку ".

Деякі фахівці радять інвестувати не в рішення з самообслуговування, а в програми дистанційної підтримки. "Багато організацій почали створювати бази даних питань і по максимуму намагаються використовувати автоматизацію документообігу для того, щоб допомогти кінцевим користувачам отримувати відповіді онлайн, – говорить Мак Нейл -.. Адже найчастіше реальне спілкування зі співробітником служби підтримки викликає в кінцевих користувачів більше роздратування Інвестування в службу самодопомоги краще замінити на службу дистанційної підтримки, тоді в багатьох ситуаціях персонал служби підтримки міг би відразу отримувати доступ до комп'ютера користувача і вирішувати проблеми безпосередньо ".

Ви ніколи не отримаєте того визнання, якого заслуговуєте

Неважливо, наскільки старанно ІТ-спеціалісти працюють і наскільки вони життєво важливі для існування всієї компанії, їм не варто очікувати шанобливого до себе поваги за межами свого відділу. "ІТ-спеціалісти хочуть, щоб їх цінували і розуміли, – говорить Стів Лоув, генеральний директор компанії Innovator -. Але це дуже рідко трапляється".

ІТ-відділ зазвичай сприймають як Санта-Клауса, який приносить прикольні нові іграшки для всіх цих бізнес-хлопчиків і дівчаток, як доктора "Ні", зацікавленого лише в тому, щоб не підпустити користувачів до ресурсів, які їм потрібні для виконання роботи, або як Управління національною безпекою, яке моніторить кожен рух в інтернеті на тему підозрілої діяльності і відрізає користувачам доступ до нього.

Так як же здобути собі повагу? Лоув вважає, що заслуговувати його треба кожен день.

За даними internetua.com

Недавні записи

Архів