Архив серпня, 2011

Dell запустить свій перший хмарний сервіс

В рамках співробітництва з компанією VMware корпорація Dell запустить свій власний хмарний сервіс. Це перша її спроба виходу на даний ринок, до цього Dell не мала справи з хмарними обчисленнями.

Майбутній сервіс американської комп'ютерної компанії буде заснований на платформі vCLoud VMworld. Сервера, що забезпечують його роботу, будуть знаходитися в особистому дата-центрі компанії Dell, що дислокується в місті Плано, штат Техас.

Клієнти Dell зможуть орендувати обчислювальні ємності. Їм буде надано декілька варіантів оплати – авансова з розрахунком оплати на кілька місяців вперед або помісячна.
Крім відкриття власного хмарного сервісу компанія Dell почне пропонувати консультативні послуги фірмам, які вирішили побудувати власні хмарні сервіси у власних же центрах обробки даних. Про все це представники Dell розкажуть у рамках конференції VMWorld в Лас-Вегасі найближчим часом.

Бажання Dell вийти на арену хмарних обчислень обумовлено тим, що її основні американські конкуренти, Hewlett Packard і IBM, вже давно присутні там. Проте Dell доведеться боротися не тільки з ними, але і з компаніями Amazon, Verizon і Terremark.

Компанія Dell, як уже говорилося вище, запропонує клієнтам кілька варіантів оплати. Помісячна оплата найбільш висока, але зручна невеликим компаніям, які ще до кінця впевнені в необхідності використання хмарних обчислень.

Другий варіант оплати передбачає внесення грошей за рік вперед. У цьому випадку за клієнтом закріплюється право на використання серверів в будь-який момент часу. При цьому компаніям з щомісячною оплатою в цьому може бути відмовлено в залежності від навантаження.

Варіант номер три: оплата за рік вперед, і клієнтові виділяється окремий сервер, який буде використовуватися виключно ім.

За офіційними даними, хмарний сервіс Dell буде заснований на блейд-серверах М610 її власного виробництва. У них використовуються процесори Intel Xeon з шістьма ядрами. В одному блоці буде знаходитися 192 таких сервера, а всього блоків буде 17.

За даними    ibusiness

Контрактники прагнуть в “хмари”

Все частіше багато компаній звертають всій погляд в бік хмариних обчислень. Цього разу про спільний проект в галузі хмарних обчислень повідомляють контрактні виробники Quanta Computer і Wistron і тайванський оператор стільникового зв'язку Taiwan Mobile. Як зазначається в джерелі, тайванські "контрактники" будуть відповідати за апаратне забезпечення проекту.

Окрім партнерства з Taiwan Mobile, Quanta веде переговори щодо співпраці в сфері "хмарних" обчислень і з іншими мобільними операторами, такими як Singapore Telecommunications і China Mobile. Є плани в цій області і у Wistron – компанія веде будівництво другого мобільного дата-центру в Пекіні, яке повинне завершитись в жовтні 2011 року.

У публікації наголошується, що Wistron приділяє розвитку "хмарних" сервісів все більшу увагу. Хоча в 2011 році ця сфера не дасть значного прибутку, у міру розвитку сегмента принесені нею дохіди будуть зростати, і за прогнозами, через три роки досягне 345 млн доларів США.

Що стосується Quanta, то компанія зможе відчутно збільшити свої доходи завдяки участі в поставках серверного обладнання для дата-центрів Facebook, Google і Amazon.

За даними   dailycomm

Salesforce.com купив SaaS-постачальника систем шифрування Navajo Systems

Придбання Navajo Systems допоможе Salesforce.com забезпечити клієнтам підвищену безпеку даних при роботі з хмарними послугами, повідомляє eWeek.

Як стало відомо виданню eWeek, гігант ринку хмарних обчислень Salesforce.com придбав ізраїльську компанію Navajo Systems, яка постачає SaaS-рішення в області шифрування і дешифровки даних при роботі з хмарами. Як очікується, компанія повідомить про своє придбання більш докладно на своїй конференції Dreamforce, яка відбудеться на цьому тижні в Сан-Франциско.

За інформацією eWeek, на цій же конференції може бути оголошено і про інше придбанні Salesforce – компанії Assistly, що надає брендам інструменти для взаємодії з клієнтами через Twitter, Facebook, інші соціальні мережі й електронну пошту за допомогою єдиної платформи. Втім, у самій Salesforce відмовляються коментувати цю інформацію, підтверджуючи першу угоду.

Як пояснив eWeek Джефф Хадсон (Jeff Hudson), виконавчий директор компанії Venafi, що забезпечує автоматизоване управління ключами шифрування, клієнти все частіше висловлюють побоювання з приводу безпеки зберігання корпоративних даних в хмарі і вимагають певних гарантій безпеки даних та захисту доступу до них.

Для багатьох організацій такі побоювання стають основною перешкодою при вирішенні про перехід в хмару. Більше того, як показують недавні дослідження, вони переважують численні переваги хмарних обчислень, про які компанії знають і які визнають.

Заснована в 2009 році, Navajo Systems пропонує клієнтам рішення, при якому вихідні дані шифруються на віртуальному приватному сервері (VPS) клієнта ще до потрапляння в хмару. Процес невідомий користувачам, і корпоративні дані залишаються нечитабельним на серверах хмарного провайдера. Таким чином, знімається основне заперечення клієнтів, що відмовляються від хмарних послуг Salesforce з побоювань за конфіденційність. Оскільки ключ до шифру є тільки у замовника, він зберігає повний контроль над своїми даними і несе за них повну відповідальність. «Це придбання дозволяє Salesforce гарантувати своїм клієнтам ефективний захист даних», – резюмує Хадсон.

За даними   ibusiness

Недавні записи

Архів