Архив січня, 2013

61% ІТ-директорів використовують хмарні технології

Опитування серед CIO на міжнародній конференції Cloud Industry Forum показав, що хмарними технологіями в роботі користується 61% ІТ-директорів. Однак навіть ті, хто застосовують "хмари", стурбовані питаннями безпеки.

Незважаючи на відчутний інтерес до хмарних технологій по всьому світу, багато CIO досі не наважуються зробити остаточний крок назустріч інноваційної технології. Опитування, проведене серед CIO на щорічній міжнародній конференції Cloud Industry Forum показало, що з 2011 р. кількість ІТ-директорів, що використовують хмарні технології в роботі, виросло на 20% – з 41% до 61%.

Однак серед усіх респондентів лише 12% заявили, що вони не мають жодних претензій до безпеки хмарних технологій. Такий низький показник впевненості CIO в надійності хмарних технологій з великою ймовірністю "відповідальний" за те, що 39% опитаних все ще відмовляються від використання "хмари" в своїй роботі.

ІТ-директора в цій ситуації опиняються у вельми делікатному становищі. З одного боку, відмова від використання хмарних технологій в роботі може призвести до того, що їх компанія втратить значну конкурентну перевагу – дослідження та опитування неодноразово підтверджували, що хмарні технології дозволяють збільшити оперативність роботи, при цьому скоротивши чимало витрат. Однак втрата від втрати важливої ??інформації і проникнення в "хмара" зломщиків може бути настільки великий, що він переважить всі можливі вигоди.

"Багато компаній приймаю рішення мігрувати в" хмари ", оскільки знають, що це призводить до зниження вартості утримання ІТ. Головна трудність, однак, полягає в неможливості спрогнозувати ризики від втрати інформації. В той же час, якщо компанія не зуміє адекватно впоратися з погрозами "хмарі" (як технологічними, так і пов'язаними з криміналом), то нанесена утрата може переважити потенційну вигоду ", – зазначив у коментарі до дослідження Райан Рубін, директор консалтингового агентства по ризиках Protiviti.

Проте зростання числа користувачів хмарних технологій говорить сам за себе. Експерти сходяться на думці, що, за умови адекватного розвитку технологій безпеки, "хмара" продовжить завойовувати все нові і нові компанії. "Компанії поступово пробують нові технології, і більшість з них починає з розміщення на зовнішніх хмарних ресурсах тих сервісів, використання яких не є критичним для бізнесу і які не підпадають під регулювання таких законів, як 152-ФЗ" Про персональних даних ". В цьому випадку переваги хмарної моделі очевидні – компанія економить до 60% витрат на ІТ-інфраструктуру. І навіть незважаючи на ряд законодавчих обмежень, ми спостерігаємо, як деякі компанії починають переходити до аутсорсингу в тому числі і критичних для компанії сервісів, використовуючи для цього гібридні хмарні рішення. посилення цієї тенденції у найближчі кілька років дозволить більшості компаній плавно перейти на хмарні рішення в повному обсязі ", – уклав Володимир Давиденко, провідний консультант Orange Business Services у Росії й СНД.

Порівнюючи безпеку хмарних рішень, не варто забувати про те, що така модель давним давно використовується майже кожною організацією. Прикладом може служити розгортання будь-якого серверного додатка. Правда, в даному випадку мова йде про організацію внутрішнього "хмари", розповідає Тимофій Толпежніков, начальник відділу розвитку продуктів і послуг фіксованого зв'язку компанії "ВимпелКом". "Якщо ж говорити про організацію" хмари "(не важливо, публічного або приватного) на ресурсах (не важливо, HW, людських, мережевих) оператора зв'язку, то слід зазначити, що за родом своєї діяльності оператор відповідно до вимог законодавства зобов'язаний дотримуватися більш жорсткі вимоги до схоронності персональних даних клієнтів / абонентів, а також даних, що є критичними для бізнесу клієнтів, – пояснює він. – При цьому необхідно зазначити, що ці вимоги забезпечуються не тільки і не стільки внутрішніми адміністративними правилами, але і цілим комплексом заходів при пошуку співробітників і надання їм прав доступу до таких даних. Так що мені видається, що ризики втрати інформації, при переході на "хмарні" технології дещо перебільшені ".

За даними http://www.saasworld.ru/

Новий бездротовий Гігабітний маршрутизатор DIR-636L CLOUD ROUTER з підтримкою сервісу MYDLINK

Author lambo-cbto-admin    Category D-LINK     Tags

Компанія D-Link представляє новий бездротовий гігабітний маршрутизатор для будинку і малого офісу DIR-636L Cloud Router з підтримкою сервісу mydlink.

DIR-636L Cloud Router поєднує в собі інноваційний дизайн і передові технічні рішення. Реалізована підтримка хмарного сервісу mydlink дозволяє користувачеві, зареєстрованого пристрою на порталі http://www.mydlink.com, отримувати віддалений доступ до маршрутизатора через Інтернет з комп'ютерів та / або мобільних пристроїв на платформах iOS і Android (доступно безкоштовний додаток mydlink Lite), а також керувати мережевими підключеннями інших користувачів, переглядати історію відвідин сайтів, отримувати на e-mail повідомлення про спроби несанкціонованого доступу.

DIR-636L підтримує бездротове з'єднання на основі стандартів 802.11b/g/n на швидкості до 300 Мбіт / с. Маршрутизатор оснащений WAN-портом 10/100/1000BASE-T, вбудованим 4-х портовим комутатором 10/100/1000BASE-T і портом USB 2.0 для підключення принтера, багатофункціонального пристрою (МФУ) або USB-накопичувача. На корпусі передбачена кнопка WPS, простим натисканням якої можна швидко і легко налаштувати захищене бездротове з'єднання.

Функціонал безпеки DIR-636L включає підтримку протоколів шифрування WEP, WPA/WPA2, фільтрацію пристроїв, що підключаються по IP / MAC-адресою, NAT, SPI, функції перенаправлення портів, DMZ, Guest Zone, URL-фільтрацію для захисту від перегляду небажаного Web-контенту.

У DIR-636L реалізована можливість віддаленого доступу через Web-браузер до файлів підключеного до маршрутизатора USB-накопичувача. Підтримка технології SharePort Mobile дозволяє організувати такий доступ і для користувачів мобільних пристроїв на базі iOS і Android за допомогою відповідних безкоштовних додатків. Для швидкого налаштування і віддаленого управління маршрутизатором з мобільних пристроїв на платформах iOS або Android можна скачати безкоштовний додаток QRS (Quick Router Setup) Mobile.

Маршрутизатор DIR-636L сертифікований як DLNA-сервер, що дозволяє використовувати його для прямого обміну і відтворення мультимедійного контенту HD-якості на пристроях, що відповідають стандарту DLNA (телевізорах, ігрових приставках, медіаплеєрах).

Новий маршрутизатор підтримує протокол IPv6 і технологію D-Link Intelligent QoS, що забезпечує пріоритетну передачу критичного до затримок мультимедійного трафіку.

У 2012 році маршрутизатор DIR-636L Cloud Router був удостоєний престижної премії «Good Design Awards 2012», що вручається японським інститутом по просуванню і розвитку промислового дизайну (Japan Institute of Design Promotion).

За даними www.dlink.ua

НОВИЙ КОМУТАТОР DGS-1100-06/ME ДЛЯ МЕРЕЖ METRO ETHERNET

Author lambo-cbto-admin    Category D-LINK     Tags

Компанія D-Link представляє новий комутатор DGS-1100-06/ME для мереж Metro Ethernet. DGS-1100-06/ME забезпечує безпечне підключення кінцевого користувача до мережі провайдера і підтримує розширений функціонал для якісної обробки IPTV-додатків.

Новий комутатор оснащений 5 портами 10/100/1000BASE-T з вбудованим захистом від перенапруг до 6 кВ і портом SFP. Використання пасивної системи охолодження забезпечує безшумну роботу пристрою.

Функціонал безпеки DGS-1100-06/ME включає механізм D-Link Safeguard Engine для захисту центрального процесора від перевантаження широкомовним трафіком, Port Security, захист від широкомовного / багатоадресного / одноадресних шторму, керування доступом 802.1X і функцію 802.1X Guest VLAN, що дозволяє створити гостьову VLAN з обмеженими правами для користувачів, які не пройшли аутентифікацію.

Для надання в IPv4/IPv6-сетях послуги IPTV в комутаторі реалізований функціонал IGMP Snooping, MLD Snooping, Limited IP Multicast, ISM VLAN і IGMP Auth. DGS-1100-06/ME також підтримує 802.1p QoS, 802.1Q VLAN, Q-in-Q в режимі Port-based, Loopback Detection і керування смугою пропускання.

Настройка і управління DGS-1100-06/ME здійснюються за допомогою Web-інтерфейсу, інтерфейсу командного рядка, протоколів SNMP v1/v2c/v3 (IPv4/IPv6) і утиліти SmartConsole. Підтримка протоколу LLDP дозволяє комутатору оповіщати локальну мережу про своїх настройках і характеристиках.

Реалізована в комутаторі технологія D-Link Green 3.0 забезпечує можливість включення / відключення живлення портів і світлодіодних індикаторів і переведення системи в режим зниженого енергоспоживання відповідно до розкладу.

За даними www.dlink.ua

Недавні записи

Архів