Архив березня, 2012

До SaaS звикають

У 2012 році світовий ринок рішень SaaS зросте на 18% і досягне 14,5 млрд дол, як прогнозують в Gartner.

Розширення інвестицій у бізнес-системи, що поставляються за моделлю SaaS, в першу чергу, пов'язано із зростанням довіри: компанії звиклися з ідеєю обробки корпоративних даних у хмарі. Крім того, продовжують говорити своє вагоме слово бюджетні обмеження. За допомогою передплати на ПЗ компанії намагаються уникнути великих одноразових витрат на придбання ліцензій. Північна Америка є найбільш зрілим і великим ринком, акумулюючи в собі більше половини світового обсягу SaaS.

Серед інших географічних особливостей аналітики виділяють різке зростання японського ринку. Руйнівний землетрус 2011 року підвищити інтерес місцевих підприємств до SaaS як засобу захисту від природних катаклізмів. При цьому найбільш помітні інвестиції в CRM та засоби корпоративної взаємодії. Ринок регіону EMEA, як відзначають в Gartner, «як і раніше незначний» і «відчуває продовжуються інфаструктурние проблеми».

В цілому зростання ринку пов'язане як з успіхами традиційних SaaS-вендорів (наприклад, Salesforce.com, чий оборот може перевищити 3 млрд дол), так і з виходом на нього ІТ-монстрів Oracle і SAP.

За даними  saasworld

Відгук про товар – 50 центів. Залишитися в дурнях – безцінно

Author lambo-cbto-admin    Category Internet     Tags

Заходячи на дошки оголошень ми часто бачимо пропозиції з продажу практично нової техніки за півціни. Чому, ледь купивши якусь річ, люди тут же – намагаються від неї позбутися, неабияк втрачаючи в грошах?

Одним з основних критеріїв вибору товару є відгуки людей, що вже купили і випробували його. Але часто замість реальних людей, ці відгуки залишають платні писаки, яким рекламні компанії платять за ці пости. У мережі існує безліч бірж, де пропонують заробити написанням різних рекламних текстів. У тому числі там платять і за позитивні відгуки про товари та інтернет-магазинах.

Ми вирішили дослідити долю одного з сотень таких пропозицій. Не «самий нещасний» з українських інтернет-магазинів розмістив оголошення, де всі бажаючі можуть заробити, залишивши позитивний коментар про принтер. На вибір дають близько десятка моделей принтерів і пояснюють, як «правильно» залишити коментар.

Скориставшись пошуковими механізмами, ми знайшли декілька десятків проплачених відгуків. Які, чисто зовні, виглядають як справжні. Цілком природно, що повіривши такої ненав'язливої ??реклами люди, купують техніку сумнівної якості, і до того ж недешеву в обслуговуванні.

Заходячи на дошки оголошень ми часто бачимо пропозиції з продажу практично нової техніки за півціни. Чому, ледь купивши якусь річ, люди тут же намагаються від неї позбутися, неабияк втрачаючи в грошах? Одним з основних критеріїв вибору товару є відгуки людей, що вже купили і випробували його. Але часто замість реальних людей, ці відгуки залишають фрілансери, яким компанії платять за рекламу своєї продукції.

Але є й інша правда. За яку не платять. Багато покупців залишають чесні і неупереджені відгуки про товар. І вони не завжди збігаються з хвалебними одами утконосів.

Тиждень, інша спроб її використовувати … А потім на дошках оголошень з'являються оголошення про продаж практично нової техніки. Ціна таких принтерів в магазині originalam.net 1819 і 2200 грн, відповідно.

Випадок цей не поодинокий, і повірте – не стояло завдання «замочити» окремо взятий магазин. Приклади можна наводити десятками і сотнями, варто лише попорпатися в інтернеті. Висновки ми пропонуємо кожному зробити для себе самому.

А цікавому читачеві, можливо, будуть цікаві основні ознаки, за якими можна відрізнити фейковий коментар від сьогодення. Нещодавно канадські вчені провели дуже цікаве дослідження, в ході якого навчилися виявляти платних постерів.

По-перше, платні постери воліють публікувати нові коментарі, а не відповідати на існуючі. Вимоги до швидкості публікації не дозволяють їм вести усвідомлену листування. З тієї ж причини їх коментарі найчастіше безглузді, не відносяться до теми обговорення, або суперечать один одному.

По-друге, квапливість змушує їх розміщувати безліч записів в короткі проміжки часу. З великою ймовірністю плідний користувач, між публікаціями якого проходить не більше трьох хвилин, є платним постером.

По-третє, качконоси недовговічні. Найчастіше час їхнього життя не перевищує одного дня. Хоча виконання завдання може займати і більше часу, на наступний день у постера буде вже інший нік, виданий йому ресурсної командою (або зареєстрований самостійно).

По-четверте, дослідникам найбільше допоміг той факт, що службовці водяній армії рідко змінюють свої повідомлення. Буває, що вони постять по п'ять і більше однакових записів.

Крім того, багато рунетчиків і без канадських дослідників знають – якщо обліковий запис зареєстрована недавно, до її власника слід ставитися обережно. Якщо в пошуковику по блогам зустрічаються однотипні повідомлення – йде активний «посів». Якщо надактивний і провокативний користувач через два-три дні зник – є ненульова вірогідність того, що він проводив виховну роботу.

За даними  internetua.com

Huawei представила технологію Beyond LTE зі швидкістю передачі 30 Гбіт / с

Author lambo-cbto-admin    Category Internet     Tags

Компанія Huawei представила технологію Beyond LTE («Більше, ніж LTE»), яка дозволяє досягти швидкості передачі даних 30 Гбіт / с. Це в 20 разів більше показників, які пропонують існуючі комерційні мережі LTE. «Технологія Beyond LTE – це майбутнє мобільного широкосмугового зв’язку», – підкреслив президент напрямки бездротових мереж Huawei Девід Ван.

«Мережі мобільного зв’язку розвиваються небувалими темпами. Новітні технології привели до стрімкої еволюції розвитку мереж – підвищення ефективності використання частотного спектра, агрегації більш широкосмугових каналів і підвищенню швидкості доступу », – заявив представник компанії.

Відзначається, що технологія Huawei Beyond LTE характеризується серйозними досягненнями в частині як конструкції антен і архітектури радіочастотного обладнання, так і алгоритмів обробки проміжної частоти і мнопользовательского MIMO (множинного вводу-виводу). Все це призводить до підвищення ефективності при експлуатації мереж.

До ключових характеристик технології відносять інноваційну конструкцію антени, значно підвищує продуктивність, а завдяки спрямованої передачі сигналів скорочується енергоспоживання, що позитивно позначається на витратах. Також необхідно відзначити алгоритм многоантенного кодування, який дозволяє більш ефективно використовувати пропускну здатність каналу MIMO.

За останніми даними консорціуму 3GPP, який розробляє специфікації для мобільної телефонії, з 2010 року компанія Huawei має 265 затверджених специфікацій LTE / LTE-A Core, що складає 20% від загального числа специфікацій.

Недавні записи

Архів