LG запускає хмарний сервіс для зберігання контенту LG Cloud

Компанія LG Electronics повідомила про запуск у Росії в дослідно-комерційну експлуатацію сервісу LG Cloud. Сервіс LG Cloud призначений для зберігання цифрового контента, що передається в потоковому режимі на різні пристрої та забезпечення простого доступу до нього. Вперше тестовий запуск LG Cloud відбувся 4 місяці тому в республіці Корея, а 2 місяці тому сервіс з'явився в США.

«Ми вважаємо, що російські користувачі LG Smart TV є одними з найактивніших у світі, і саме тому Росія була обрана однією з основних країн, де ми запускаємо LG Cloud. LG Cloud встановлює новий стандарт комфорту при роботі з контентом », – заявив Дахюн Сонг, президент LG Electronics в Росії.

LG Cloud дозволяє користувачам керувати всіма видами контенту на «трьох екранах»: смартфонах на платформі Android (з версією 2.3 і вище), персональних комп'ютерах і «розумних» телевізорах Smart TV, включаючи моделі Cinema 3D, але не обмежуючись тільки ними. Також LG Cloud забезпечує автоматичну синхронізацію вмісту смартфона з хмарним сервером, а потім з ПК користувача.

За словами розробників, на відміну від інших хмарних сервісів LG Cloud забезпечує «дуже короткий час очікування перед відображенням відеоконтенту на екрані телевізора, комп'ютера і смартфона». Спеціально для смартфонів LG розробила технологію перекодування потоку в режимі реального часу. «Перетворення відбувається не на пристрої, а на сервері в режимі реального часу. Користувачеві не потрібно турбуватися про встановлення кодеків або перетворювачів, все відбувається без його участі – прозоро і у фоновому режимі », – пояснили в LG.

Фотографії та відеоролики, зняті за допомогою смартфона, моментально синхронізуються з хмарним сховищем і стають доступними для перегляду на комп'ютері або телевізорі. При цьому сервіс працює і з 3D-контентом. Відеозаписи, зняті за допомогою 3D-смартфона LG, можна завантажити в LG Cloud через мережу 3G або Wi-Fi. Щоб скористатися послугою, користувачеві необхідно завантажити програму LG Cloud для смартфона Android з порталу Google Play або LG SmartWorld, для телевізора LG Smart TV з порталу LG SmartWorld і для ПК або ноутбука з порталу LG Cloud.

Користувачам сервісу LG Cloud, які зареєструвалися з телевізорів або смартфонів LG, буде надано по 50Гб веб-простору на перші 6 місяців (з моменту активації). Всім іншим користувачам безкоштовно надаватиметься 2ГБ. У самий найближчий час в сервісі з'явиться можливість оплати додаткового обсягу сховища.

За даними   saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів