Архив грудня, 2011

Топ-10 кращих веб-сервісів для користувачів 2011 року. Частина 2

Пропонуємо вашій увазі другу частину кращих веб-сервісів для користувачів 2011

6. Spotify

Spotify зробив великий стрибок вперед в цьому році, об'єднавшись з новою платформою Open Graph від Facebook і ставши способом, за допомогою якого друзі можуть обмінюватися музикою в цій мережі.

Трансформація Facebook принесла нам цього року концепцію "frictionless sharing" ("обмін без тертя"), за допомогою якої люди повідомляють друзям про свою діяльність, просто натиснувши на 'Like'.

Додаток Spotify став прикладом цієї моделі, дозволивши ділитися музичними вподобаннями користувачів з усіма їхніми друзями. Завдяки Facebook використання Spotify стало ще більш популярним, а сервіс – більш відомим.

7. Instapaper

Instapaper створив концепцію "зміщення контенту" для iPad, яка змінює спосіб читання (працює також на iPhone, iPod Touch і на Web).

Основна функція Instapaper – збереження статей на потім – надихнула наслідувачів на створення сервісів-аналогів, включаючи сервіс Reading List і нову функцію Evernote Clearly.

Існує ще один повнофункціональний конкурент Instapaper – сервіс Read It Later (дослівно «прочитай потім»), який, на відміну від Instapaper, пропонує клієнтські програми користувачам Android. Але користувачам цього сервісу не слід занадто звикати до продукту.

Адже цього року прогриміло гучну заяву про те, що Read It Later отримує венчурне фінансування. Це означає, що великі зміни вже не за горами. Instapaper фінансується за рахунок більш стандартної бізнес-моделі – зроби хорошу річ і нехай люди, яким вона подобається, заплатять за неї, тобто сервіс Instapaper розвивається для людей, які його використовують.

8. Flipboard

Flipboard є ще одним додатком, що змінює спосіб читання, але він робить це шляхом емуляції і підвищення враження від читання.

Flipboard являє собою сервіс для читання з хорошим інтерфейсом. Люди вважали, що RSS відійшов у минуле, загинув, але вони помилялися. Все, що йому було потрібно – iPad і команда Flipboard.

Цього року Flipboard не повідомив про появу великої кількості нових функцій і можливостей, але дві з них є досить значними.

Першою була стилізована під журнал реклама від брендів, що базувалася на матеріалах авторів контенту, ця реклама займала всю сторінку. Це означало, що видавці задоволені обов'язковим форматом Flipboard і продовжують дозволяти користувачам завантажувати контент. Другою особливістю були акаунти Flipboard – єдиний вхід на Flipboard, що передбачав і створення версії для iPhone.

Це також означає, що кілька людей можуть зберігати свої установки Flipboard на одному iPad або iPhone.

9. Google Maps

Не варто дивуватися, побачивши Google Maps в списку кращих сервісів 2011 року.

Цей рік був по праву важливим для Google Maps. Вже пройшло багато часу з тих пір, як Google Maps відокремив себе від інших, ставши кращим методом навігації за допомогою Web, і цього року він здійснив ряд удосконалень.

Google Maps впровадив ряд зручних функцій, серед них – інтегрований шар погоди в настільній версії, 3D види маршрутів, шар для розмітки, який дозволяє розробникам створювати інтерактивні і графічні додатки поверх Google Maps, і голосовий пошук місць в настільній версії Chrome. Додаток став інтернаціональним, залучивши більше 40 доменів нових країн, а також активно використовуючи краудсорсінг і роботу добровольців.

10. Siri

Незважаючи на те, що Siri на сьогодні доступний тільки для iPhone 4S, це є практично єдиним обмеженням для цього програмного забезпечення.

Глава Google Ерік Шмідт визнає, що Siri становить загрозу для платформи Android. Зараз Siri випущений тільки у вигляді бета-версії, він вже виглядає як наступне покоління пошуку.

Коли в 2010 Стіва Джобса запитали, для чого Apple купив молоду компанію, яка займається розпізнаванням, то він відповів: «Вони є не просто пошуковою компанією, вони є компанією з розвитку штучного інтелекту».

За даними  internetua.com

Топ-10 кращих веб-сервісів для користувачів 2011 року. Частина 1

У десятку кращих веб-сервісів для користувачів увійшли браузери, хмарні сервіси, мобільні програми та багато іншого. Всі з вищезгаданих сервісів по-новому визначили основний спосіб використання інтернету, але деякі з них створили функції, про доцільність яких можна сумніватися.

Тим не менше, всі ці сервіси вплинули на веб в 2011 році.

1. Chrome

Цього року компанія Google вирішила зробити Chrome найважливішим Web браузером світу.

За рік його частка ринку збільшилася, хоча практично весь рік браузер йшов пліч-о-пліч з Firefox – програмою, що займає другу позицію. Сьогодні якщо існує щось, що може зрушити Internet Explorer, то це тільки Google Chrome.

Дуже швидко в цьому році Chrome реалізував ряд нових можливостей. Основним завданням браузера в 2011 було зосередження на Web додатках. Google модернізував свій Chrome Web Store для додатків.

У майбутньому році в браузері з'являться нові API-інтерфейси для перетворення тексту в мову і передові аудіо можливості. Вже в цьому місяці Google купив сервіс Apture, за допомогою якого на всіх сторінках Chrome можна буде проводити пошук медіа-контенту. Скоро Chrome стане браузером, який зможе підтримувати декілька акаунтів, щоб користувачі могли з легкістю переносити свої браузер дані між пристроями.

2. Dropbox

Dropbox користується значним успіхом і саме цього року остаточно затвердив свою важливість.

Вибравши метафору (побудова системи управління файлами за образом і подобою комплекту конторських швидкозшивачів), з якої комп'ютерні користувачі були вже добре знайомими, Dropbox став ключовим гравцем серед файлових сховищ.

У повсякденному користуванні і на роботі люди використовують Dropbox як для резервного копіювання, так і для синхронізації файлів між пристроями. Саме гнучкість дозволила Dropbox стати ще й сервісної програмою – файловою системою, якої не було до того – для нових додатків і сервісів, особливо для мобільних пристроїв.

Чи справді є Dropbox корисним «стартапом» року, як його назвав Business Insider? Ми поки не знаємо. Адже були певні збої, такі як лякає новина про можливість втрати особистої інформації на початку року. Але цього року ми також дізналися, що в 2009 Dropbox відхилили дев'ятизначний пропозицію про придбання компанії Стівом Джобсом.

3. iCloud

Отримавши відмову від Dropbox, Apple взявся створити власну систему файлової синхронізації між комп'ютерами Mac і iOS пристроями, замінивши незручний настільний сервіс MobileMe. У жовтні цього року iCloud отримав підтримку мобільною операційною системою iOS 5.

Завдяки цьому сервіс можна назвати конкурентом для Dropbox. Додаток може синхронізувати контакти, події календаря, файли медіа, документи і навіть настройки, оскільки ця синхронізація передбачена для нього спочатку. Поки сервіс доступний для пристроїв компанії Apple, але скоро з iCloud зможуть працювати і інші сервіси.

4. Kindle

Ми всі звикли до думки, що Kindle – це продукт, пристрій. Але цього року Amazon дав зрозуміти, що Kindle є сервісом, а не продуктом.

На відміну від Apple, для яких програмне забезпечення є сервісом, що допомагає продавати пристрої, Amazon досягне рівня беззбитковості, а то піде в мінус, аби доставити в руки споживачів медіа та інший контент.

Через пристрій Kindle здійснюється прямий шлях до магазинів Amazon. 

Ви можете заощадити 30% на ваших пристроях, просто приймаючи рекламні оголошення на Kindle в якості заставки.

А в цьому році Amazon додав до сім'ї Kindle 18-сантиметровий Kindle Fire, що розширив використання сервісів компанії – відео, музики, преси, ігор і додатків. Ця функція будується на основі вже існуючого сервісу Amazon Prime для потоку відеоматеріалів і Cloud Drive для музики.

Kindle Fire також представив прискорений хмарний браузер Amazon Silk, який використовує історію перегляду для прогнозування попереднього завантаження Web сторінок на повільних кишенькових пристроях. Amazon завжди знав, що час завантаження може як прискорити, так і сповільнити продаж, тому сервіс Kindle розроблений для того, щоб зробити процес покупки, перегляду, читання або прослуховування записів настільки зручним, наскільки це можливо.

5. Evernote

Evernote ще поки тримається на плаву, зберігаючи популярність.

По суті, їх головний виконавчий директор хотів би, щоб ця популярність протрималася ще років 100.

Evernote – це ще один синхронизирующий сервіс, який не схожий на згадані вище. Він працює на різних платформах, на відміну від iCloud, і він працює з вмістом файлів, на відміну від Dropbox.

Evernote дозволяє створювати і зберігати файли з текстом, посиланнями, медіа, зображеннями, списками завдань і допомагає синхронізувати їх з іншими пристроями.

Це є втіленням ідеї універсальних технологій, начебто розпізнавання тексту, які дозволяють робити знімки записів, чеків і візиток або просто зберігати текст.

За даними  http://internetua.com

Oracle скуповує “хмарних” конкурентів

Author lambo-cbto-admin    Category SaaS, Обчислення у хмарі     Tags

Корпорація Oracle уклала угоду про придбання компанії RightNow Technologies, Inc. (NASDAQ: RNOW), провідного постачальника хмарних сервісів для обслуговування клієнтів.

Вартість операції оцінюється в $ 1,5 млрд. ($ 43 за кожну акцію) за вирахуванням готівки та заборгованості RightNow.

Рішення RightNow Customer Service Cloud допомагає організаціям забезпечувати якісне обслуговування клієнтів в call-центрах, Інтернеті та соціальних мережах.

Спільними зусиллями Oracle і RightNow зможуть забезпечити чудове обслуговування клієнтів при кожному зверненні і незалежно від каналу взаємодії. «Oracle робить рішучі дії, щоб запропонувати в складі Oracle Public Cloud повний спектр хмарних рішень, у тому числі для автоматизації управління продажами, управління персоналом, професійним розвитком співробітників, для соціальних мереж і баз даних, а також технологій Java, – зазначив Томас Куріан, виконавчий віце-президент Oracle по розробці.

Пропонована компанією RightNow провідне хмарне рішення для обслуговування клієнтів є досить важливим доповненням до Oracle Public Cloud ». Угода була одноголосно схвалена радою директорів компанії RightNow Technologies.

Вона повинна бути схвалена акціонерами RightNow і регулюючими органами, а також задовольняти іншим стандартних умов укладення подібних угод. Передбачається, що операція буде завершена в кінці 2011 – початку 2012 рр.

«Продукти RightNow пропонують лідируючі можливості для вдосконалення умов обслуговування клієнтів, допомагаючи компаніям взаємодіяти з клієнтами та забезпечувати узгоджену роботу незалежно від каналу звернення, – зазначив Грег Джіанфорте (Greg Gianforte), глава компанії RightNow. – Ми об'єднуємо наші взаємодоповнюючі можливості, а також розраховуємо розширити нашу присутність в Боземане (штат Монтана) для кращого обслуговування клієнтів ».

Довідка: Oracle (Oracle Corporation) – американська корпорація, найбільший в світі розробник програмного забезпечення для організацій, великий постачальник серверного устаткування. Компанія спеціалізується на випуску систем управління базами даних, сполучного програмного забезпечення та бізнес-додатків (ERP-і CRM-систем, спеціалізованих галузевих програм). Oracle створює програмне і апаратне забезпечення, оптимізоване для роботи разом – як в хмарі, так і в корпоративному центрі обробки даних.

За даними сайту companion.ua

Недавні записи

Архів