Архив листопада, 2012

Oracle та Engine Yard розширили можливості розробки і розгортання хмарних додатків

 

Корпорація Oracle повідомила про стратегічне міноритарною інвестуванні в Engine Yard, лідируючу хмарну платформу розробки додатків, яка підтримує популярні мови web-програмування Ruby, PHP і Node.js.

Інвестування передбачає тісну співпрацю Oracle і Engine Yard з метою розширення можливостей для розробки та розгортання хмарних додатків. Компанії, як очікується, об'єднають свої PaaS-рішення для прискореної розробки додатків в захищеною, надійною і масштабованої середовищі. При цьому Engine Yard продовжить функціонувати як незалежна компанія. Фінансові деталі операції не розголошуються.

Технологія Engine Yard, що представляє собою рішення категорії PaaS (Platform-as-a-Service – «платформа як послуга»), автоматизує конфігурування, розгортання і поточне обслуговування середовищ хмарних обчислень, дозволяючи розробникам швидко створювати, розгортати і керувати хмарними додатками.

«Партнерство Oracle і Engine Yard надасть розробникам можливість вибору лідируючих платформ розробки і розгортання додатків, – повідомив Джон Діллон (John Dillon), глава компанії Engine Yard. – Глобальний охоплення і ресурси Oracle в поєднанні з нашою глибокою експертизою в області розгортання web-додатків дозволять запропонувати підприємствам надійну і повнофункціональну платформу для розробки, розгортання і керування додатками, яка дасть їм можливість використовувати всю міць хмари ».

За матеріалами   saasworld.ru

Gmail дозволить відправляти вкладення розмірок до 10 ГБ

 

Користувачі поштового сервісу Gmail зможуть відправляти листи з вкладеними файлами об'ємом до 10 ГБ, якщо ці файли попередньо були завантажені в «хмарний» сервіс зберігання даних Google Drive, повідомляє офіційний блог Gmail. Користувачі також зможуть прикріплювати до листа файли безпосередньо з Google Drive без необхідності залишати Gmail-аккаунт.

Разом з тим, подібний об'єм вкладень передбачає використання платного аккаунта в Google Drive – сервіс надає користувачам безкоштовно лише 5 ГБ для зберігання файлів. Додатковий обсяг в 25 ГБ обходиться користувачеві Google Drive в $ 2,49 на місяць, а доступ до 100 ГБ сховища – в $ 4,99 на місяць.

За словами менеджера по продукту Gmail Філа Шарпа, у разі пересилки файлів з Google Drive технічно вони продовжать зберігатися в «хмарі», що спрощує їх відправку через Gmail. Крім того, відсилаючи файл з «хмарного» сховища, користувач може бути впевнений, що одержувачі побачать найбільш актуальну версію того чи іншого документа.

Сервіс Gmail також буде перевіряти, чи всі адресати повідомлення отримають доступ до пересилаються файлів. Коли користувач вирішить відправити файл з Google Drive, перегляд якого обмежений налаштуваннями приватності, Gmail дозволить йому відредагувати налаштування для цього файлу безпосередньо в поштовому акаунті. Функція передбачена як для вкладених файлів, так і для посилань на файли в Google Drive, вставлених безпосередньо в текст листа.

Нові можливості інтеграції Gmail з Google Drive стануть доступні в найближчі дні тим користувачам поштового сервісу, які підключили оновлений інтерфейс.

За матеріалами   saasworld.ru

IP-ТЕЛЕФОНИ DPH-400S/E/F3 І DPH-400SE/E/F3 З можливістю підключення модуля розширення

Author lambo-cbto-admin    Category D-LINK     Tags

Компанія D-Link представляє багатофункціональні IP-телефони DPH-400S/E/F3 і DPH-400SE/E/F3 з можливістю підключення до 5 модулів розширення DPH-400EDM/E/F3. DPH-400S/E/F3 і DPH-400SE/E/F3 призначені для використання в корпоративному сегменті, де потрібна висока якість голосового зв'язку, контроль і управління великою кількістю дзвінків.

DPH-400S/E/F3 і DPH-400SE/E/F3 працюють на базі протоколу SIP версії 2.0 і підтримують аудіокодеки G.711a / u, G.729, G.723.1, G.726-32. IP-телефони оснащені двома портами 10/100BASE-TX, один з яких призначений для підключення до мережі, а інший – до персонального комп'ютера. У DPH-400SE/E/F3 додатково реалізована підтримка технології PoE, що дозволяє використовувати телефон без блоку живлення. Пристрої можуть функціонувати в режимі маршрутизатора або моста.

IP-телефони виконані в класичному корпусі корпоративного дизайну і оснащені LCD-дисплеєм з підсвічуванням, 5 клавішами перемикання між SIP-лініями, 4 універсальними програмованими клавішами, 4 навігаційними кнопками, різними функціональними клавішами, включаючи кнопку відключення передачі звуку (Mute), і індикаторами, в тому числі індикатором наявності нових голосових повідомлень (MWI).

DPH-400S/E/F3 і DPH-400SE/E/F3 підтримують до 5 телефонних ліній та облікових записів SIP, функції перенаправлення, переадресації та утримання виклику, можливість організації 3-сторонньої конференції, до 500 записів у телефонній книзі, до 100 записів пропущених / вхідних / вихідних дзвінків в журналі, функцію визначення номера, заборона певних вхідних і вихідних дзвінків, заборона анонімних дзвінків, функцію голосової пошти і можливість обміну sms-повідомленнями.

Підтримка таких функцій як ехокомпенсаціі, виявлення голосової активності (VAD), генерація комфортного шуму (CNG), компенсація втрачених пакетів (PLC), динамічний Jitter-буфер, дозволяє оптимізувати обробку голосового трафіку. Застосування технології QoS забезпечує пріоритетну передачу чутливого до затримок трафіку голосових додатків.

Модуль розширення DPH-400EDM/E/F3 оснащений 26 клавішами з індикаторами, кожна з яких може бути запрограмована на швидкий набір конкретного абонента або виконання певної функції, включаючи автовідповідь, повторний набір, перегляд історії дзвінків, переадресацію й утримання виклику. Наявність індикаторів дозволяє відслідковувати статус абонента, запрограмованим на відповідну клавішу.

Налаштування DPH-400SE/E/F3, DPH-400S/E/F3 і модулів DPH-400EDM/E/F3 може здійснюватися за допомогою клавіатури IP-телефонів або Web-інтерфейсу.

За даними dlink.ua

Недавні записи

Архів