YouMagic.Pro став партнером хмарної платформи Startpack

ВАТ «Міжрегіональний Транзиттелеком», федеральний оператор міжміського та міжнародного зв'язку РФ, оголошує про початок інтеграції YouMagic.Pro в лінійку хмарної платформи Startpack.

Незалежна віртуальна АТС YouMagic.Pro незабаром з'явиться в наборі хмарних додатків для малого та середнього бізнесу казанського сервісу Startpack. Нові функціональні можливості в лінійці пропозицій Startpack забезпечать зв'язком і прямими міськими номерами починаючий бізнес на зручних і вигідних умовах, а досвід і ресурси ВАТ МТТ, шостого за величиною телекомунікаційного оператора Росії *, покликані гарантувати надійність наданих послуг.

Запуск Startpack, хмарного сервісу, що забезпечує починаючих підприємців повноцінними інструментами та інфраструктурою за моделлю SaaS (надання ПО в оренду) намічений на середину осені 2012 року. Єдина точка входу в різні SaaS-додатки забезпечить значне спрощення та економію ресурсів для початківця бізнесу: через інтерфейс Startpack можна буде вмикати і вимикати сервіси для співробітників, авторізовиваться, а також здійснювати уніфіковані платежі за всі працюючі сервіси, в тому числі і за телефонію від YouMagic . Швидкий доступ до телефонного зв'язку, вигідні тарифи на локальні й далекі дзвінки в будь-яку точку світу, а також гнучкі настройки і прямий міський номер – ключові переваги незалежної віртуальної АТС YouMagic.Pro.

«Ми впевнені, що МТТ в силах допомогти починаючому бізнесу впоратися з труднощами на старті, адже зв'язок – найнеобхідніше, що потрібно будь-якої молодої компанії. Хмарні сервіси, такі як Startpack, значно полегшують старт новій справі, і рішення YouMagic.Pro, що надає міську нумерацію Казані і віртуальну АТС з доступною зв'язком робить їх ще більш вигідними », – вважає генеральний директор ВАТ МТТ Євген Васильєв.

«Startpack постійно розширює число продуктів, які будуть надаватися через власну платформу, і поява такого партнера як ВАТ МТТ з незалежної віртуальної АТС YouMagic.Pro надає потенційним замовникам великі переваги перед аналогічними сервісами», – заявив директор Startpack Олексій Федоров.

В даний час йде робота по інтеграції систем клієнтського взаємодії YouMagic.Pro і Startpack, відпрацювання механізмів оплати та розробка тарифних планів, які забезпечать новим клієнтам Startpack вигідні умови зв'язку і зручність в управлінні послугою віртуальної АТС YouMagic.Pro. У списку додатків, які будуть доступні для користувачів Startpack, вже сьогодні присутній різне офісне та інфраструктурне ПО для малого та середнього бізнесу, в тому числі і від Microsoft.

За матеріалами  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів