Архив грудня, 2010

Американські сайти обійшли друковані ЗМІ за рекламними доходами

Author lambo-cbto-admin    Category Internet     Tags

Ринок онлайн-реклами США за підсумками 2010 року складе 25,8мільярда доларів і вперше обійде рекламний ринок друкованих ЗМІ, який оцінюється експертами компанії eMarketer в 22,8 мільярда доларів. Проце пише The Wall Street Journal.

За підсумками року фахівці eMarketer пророкують падіння виручки американських газет від реклами на 8,2 відсотка. У 2011 році ринок друкованої реклами скоротиться на 6 відсотків.

За підсумками третього кварталу 2010 року виручка газет від реклами склала 6,1 мільярда доларів, скоротившись на 5 відсотків у порівнянні з аналогічним показником 2009 року. Тоді рекламні доходи газет досягали 6,4 мільярда доларів.

На початку грудня Газетний асоціація Америки (NAA) зазначала, що в цілому ринок знаходиться в процесі стабілізації, оскільки темпи зниження рекламної виручки почали сповільнюватися. Падіння ринку в період з липня по вересень 2010 року стало найменшим з кінця 2007 року.

Як пише портал The Venture Beat, в цілому за підсумками поточного року рекламний ринок США виросте на 3 відсотки і становитиме 168,5мільярда доларів.

За даними newsland.ru

Україна перейде на електронне управління

Author lambo-cbto-admin    Category UA-net     Tags

Кабінет міністрів схвалив Концепцію розвитку електронного урядування вУкраїні.

Як повідомили в Департамент інформації та масових комунікаційСекретаріату Кабінету міністрів, відповідне розпорядження уряд прийняв на засіданні 13 грудня.

Згідно з документом, Державному агентству з питань науки, інновацій та інформації разом із зацікавленими центральними органами виконавчоївлади доручено розробити та подати у місячний строк до Кабміну планзаходів щодо реалізації Концепції, повідомляє УНІАН.

За даними glavred.info

Вийшла фінальна версія файлового сховища Dropbox

Author lambo-cbto-admin    Category Обчислення у хмарі     Tags
Dropbox дозволяє користувачам зберігати потрібні файли на віддаленому сервері в спеціальній папці і синхронізувати її вміст з іншими пристроями, на яких встановлено програму. Фінальна збірка 1.0 працює в два рази швидше бета-версії і дозволяє синхронізувати вибіркові файли, а не все сховище відразу.

Також при копіюванні на сервер програм для операційної системи Mac OS X Dropbox запам’ятовує їх приховані системні налаштування. Раніше такі програми працювали некоректно або не працювали зовсім.

Завантажити версію 1.0 можна на офіційному сайті проекту. На сайті доступні клієнти для операційних систем Windows, Mac OS X, Linux, а також мобільних платформ Apple iOS, Google Android і BlackBerry.

Перша версія Dropbox була випущена у вересні 2008 року. З тих пір вона набула широкої популярності і отримала кілька нагород як краща програма року. Безкоштовно для зберігання власних файлів користувачам пропонується 2 гігабайти, а за 20 доларів щомісяця можна користуватися вже 100 гігабайтами.

Альтернативою Dropbox є сервіс Microsoft SkyDrive, який безкоштовно пропонує користувачам 25 гігабайт на “хмарному” сервері. Google, судячи з недавньої витоку, працює над схожим сервісом під назвою Cloud Picker.

За даними newsland.ru

Недавні записи

Архів