Архив червня, 2010

Популярність соціальних мереж зросла на 230% за 3 роки

Author lambo-cbto-admin    Category Internet     Tags

Популярність соціальних мереж продовжує зростати. Користувачі відвідують сторінки таких сервісів кілька разів на день і використовують їх у професійних інтересах.

Понад 60% американців відвідують соціальні мережі. Такі дані дослідницької компанії Experian Simmons. Популярність соціальних сервісів зросла на 230% порівняно з 2007 роком, коли із соціальними мережами «дружили» всього 20% американців.

43% американців відвідують сайти соціальних мереж частіше, ніж один раз на день. Фахівці пояснюють таке зростання популярності збільшенням аудиторії Facebook. Саме цей сервіс став причиною такої статистики. Наприклад, у квітні 2010 року 46% американських інтернет-користувачів хоча б раз на місяць відвідували сайт Facebook.

Найчастіше за допомогою таких сервісів користувачі спілкуються з друзями, родиною, розважаються. 19% використовують соціальні мережі для підтримки своїх професійних зв’язків, 9% шукають нові контакти. 5% користувачів називають спілкування в соціальних мережах частиною своєї щоденної роботи.

Фахівці вважають, що вплив соціальних мереж на бізнес продовжить зростати. Крім того, у сервісів є і своя ніша для зростання – лише 41% американців старше 50 років щоденно відвідували такі сайти.

За даними tochka.net

Стали відомі подробиці нової операційної системи Windows 8

Author lambo-cbto-admin    Category Обчислення у хмарі     Tags

В Інтернеті з’явилася презентація з інформацією про можливості операційної системи Windows 8 ? наступної платформи, над якою працює корпорація Microsoft.

Нова операційна система буде більш енергоекономічною і швидше завантажуватиметься.

Для системи з’явиться інноваційний спосіб авторизації ? через веб-камеру. Комп’ютер автоматично розпізнаватиме обличчя людини. Це дозволить уникнути введення логінів і паролів.

Установка додатків використовуватиме «хмарні» технології. Також у Windows 8 з’явиться функція перезавантаження з переустановленням операційної системи. Також для Windows 8 буде доступний магазин додатків.

Платформа буде призначена для звичайних настільних комп’ютерів, а також для ноутбуків і планшетних комп’ютерів.

Терміни виходу Windows 8 поки що невідомі, проте аналітики вважають, що, найімовірніше, платформа з’явиться в 2012 році.

За даними tochka.net

Американський уряд планує ввести посвідчення особи в Інтернеті

Author lambo-cbto-admin    Category Internet     Tags

Щоб зробити перебування в онлайні більш безпечним, американський уряд планує ввести посвідчення особи в Інтернеті.

Документ, що одержав назву «Національна стратегія довірчої ідентифікації в кіберпросторі», опубліковано на одному з американських урядових сайтів.

Автори нової стратегії безпеки вважають, що в умовах збільшення кількості інтернет-платежів онлайнова безпека стає чимраз актуальнішою. Важливо гарантувати безпеку переданих даних і захистити персональну інформацію користувачів від шахраїв.

У проекті описана система, згідно з якою користувачі зможуть отримати індивідуальний ідентифікатор. Його отримання буде на добровільній основі лише для бажаючих. Цей сертифікат можна буде використовувати при покупках, при здійсненні онлайн-платежів. Серед планів авторів проекту – використання такого ідентифікатора і для авторизації на різних веб-сайтах, наприклад, на сторінках соціальних мереж.

За даними tochka.net

Недавні записи

Архів