Які переваги ІТ-аутсорсингу в порівнянні зі штатним ІТ спеціалістом?

ІТ-аутсорсинг – це економія коштів, навіть постійна угода з аутсорсинговою компанією обійдеться значно дешевше утримання штатних працівників. До того ж зникає необхідність спалачувати обов’язкові соціальні пакети, лікарняні, відпустки, забезпечувати співробітників робочими місцями, проводити тренінги, навчання, атестації та багато іншого.

Спробуємо порівняти:

Щомісячні витрати (грн.) Ваш спеціаліст Аутсорсер
7 ПК 20 ПК 7 ПК 20 ПК
Кількість спеціалістів 1 2 Штат інженерів аутсорсера Штат інженерів аутсорсера
Середня ставка спеціалістів 1000-2000 2000-5000 не має не має
Середня вартість обслуговування в місяць не має не має 150 120
Оренда площі для одного спеціаліста
(6 м2/людина)
480 960 не має не має
Амортизація робочого місця спеціаліста 150 300 не має не має
Адміністративні витрати 100 200 не має не має
Оплата лікарняних листків так так не має не має
Всього 1730-2730 3460-6460 1050 2400

Другою незаперечною перевагою є досвід роботи. Аутсорсер залучає до своїх лав найбільш професійних інженерів, визнаних, дипломованих фахівців у сфері IT з великим досвідом у всіх напрямках цієї сфери. Також у нього є великий запас готових IT рішень, накопичених за роки роботи, які частково або повністю можуть бути задіяні повторно. Подібні готові рішення дозволять звести до мінімуму матеріальні та інтелектуальні затрати і оптимізувати процес роботи Вашої компанії в цілому.

Третя перевага – це оперативність. Налаштування мережевого устаткування, різних конфігурацій серверів, робочих станцій, програмних і апаратних комплексів відбувається дуже швидко і якісно, ??адже інженери  аутсорсера стикаються з подібними завданнями щоденно, на відміну від штатного системного адміністратора, робота якого, в основному, полягає у підтримці існуючих рішень.

Недавні записи

Архів