Oracle скуповує “хмарних” конкурентів

Author lambo-cbto-admin    Category SaaS, Обчислення у хмарі     Tags

Корпорація Oracle уклала угоду про придбання компанії RightNow Technologies, Inc. (NASDAQ: RNOW), провідного постачальника хмарних сервісів для обслуговування клієнтів.

Вартість операції оцінюється в $ 1,5 млрд. ($ 43 за кожну акцію) за вирахуванням готівки та заборгованості RightNow.

Рішення RightNow Customer Service Cloud допомагає організаціям забезпечувати якісне обслуговування клієнтів в call-центрах, Інтернеті та соціальних мережах.

Спільними зусиллями Oracle і RightNow зможуть забезпечити чудове обслуговування клієнтів при кожному зверненні і незалежно від каналу взаємодії. «Oracle робить рішучі дії, щоб запропонувати в складі Oracle Public Cloud повний спектр хмарних рішень, у тому числі для автоматизації управління продажами, управління персоналом, професійним розвитком співробітників, для соціальних мереж і баз даних, а також технологій Java, – зазначив Томас Куріан, виконавчий віце-президент Oracle по розробці.

Пропонована компанією RightNow провідне хмарне рішення для обслуговування клієнтів є досить важливим доповненням до Oracle Public Cloud ». Угода була одноголосно схвалена радою директорів компанії RightNow Technologies.

Вона повинна бути схвалена акціонерами RightNow і регулюючими органами, а також задовольняти іншим стандартних умов укладення подібних угод. Передбачається, що операція буде завершена в кінці 2011 – початку 2012 рр.

«Продукти RightNow пропонують лідируючі можливості для вдосконалення умов обслуговування клієнтів, допомагаючи компаніям взаємодіяти з клієнтами та забезпечувати узгоджену роботу незалежно від каналу звернення, – зазначив Грег Джіанфорте (Greg Gianforte), глава компанії RightNow. – Ми об'єднуємо наші взаємодоповнюючі можливості, а також розраховуємо розширити нашу присутність в Боземане (штат Монтана) для кращого обслуговування клієнтів ».

Довідка: Oracle (Oracle Corporation) – американська корпорація, найбільший в світі розробник програмного забезпечення для організацій, великий постачальник серверного устаткування. Компанія спеціалізується на випуску систем управління базами даних, сполучного програмного забезпечення та бізнес-додатків (ERP-і CRM-систем, спеціалізованих галузевих програм). Oracle створює програмне і апаратне забезпечення, оптимізоване для роботи разом – як в хмарі, так і в корпоративному центрі обробки даних.

За даними сайту companion.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів