Контрактники прагнуть в “хмари”

Все частіше багато компаній звертають всій погляд в бік хмариних обчислень. Цього разу про спільний проект в галузі хмарних обчислень повідомляють контрактні виробники Quanta Computer і Wistron і тайванський оператор стільникового зв'язку Taiwan Mobile. Як зазначається в джерелі, тайванські "контрактники" будуть відповідати за апаратне забезпечення проекту.

Окрім партнерства з Taiwan Mobile, Quanta веде переговори щодо співпраці в сфері "хмарних" обчислень і з іншими мобільними операторами, такими як Singapore Telecommunications і China Mobile. Є плани в цій області і у Wistron – компанія веде будівництво другого мобільного дата-центру в Пекіні, яке повинне завершитись в жовтні 2011 року.

У публікації наголошується, що Wistron приділяє розвитку "хмарних" сервісів все більшу увагу. Хоча в 2011 році ця сфера не дасть значного прибутку, у міру розвитку сегмента принесені нею дохіди будуть зростати, і за прогнозами, через три роки досягне 345 млн доларів США.

Що стосується Quanta, то компанія зможе відчутно збільшити свої доходи завдяки участі в поставках серверного обладнання для дата-центрів Facebook, Google і Amazon.

За даними   dailycomm

Прокоментувати

Недавні записи

Архів