Dell запустить свій перший хмарний сервіс

В рамках співробітництва з компанією VMware корпорація Dell запустить свій власний хмарний сервіс. Це перша її спроба виходу на даний ринок, до цього Dell не мала справи з хмарними обчисленнями.

Майбутній сервіс американської комп'ютерної компанії буде заснований на платформі vCLoud VMworld. Сервера, що забезпечують його роботу, будуть знаходитися в особистому дата-центрі компанії Dell, що дислокується в місті Плано, штат Техас.

Клієнти Dell зможуть орендувати обчислювальні ємності. Їм буде надано декілька варіантів оплати – авансова з розрахунком оплати на кілька місяців вперед або помісячна.
Крім відкриття власного хмарного сервісу компанія Dell почне пропонувати консультативні послуги фірмам, які вирішили побудувати власні хмарні сервіси у власних же центрах обробки даних. Про все це представники Dell розкажуть у рамках конференції VMWorld в Лас-Вегасі найближчим часом.

Бажання Dell вийти на арену хмарних обчислень обумовлено тим, що її основні американські конкуренти, Hewlett Packard і IBM, вже давно присутні там. Проте Dell доведеться боротися не тільки з ними, але і з компаніями Amazon, Verizon і Terremark.

Компанія Dell, як уже говорилося вище, запропонує клієнтам кілька варіантів оплати. Помісячна оплата найбільш висока, але зручна невеликим компаніям, які ще до кінця впевнені в необхідності використання хмарних обчислень.

Другий варіант оплати передбачає внесення грошей за рік вперед. У цьому випадку за клієнтом закріплюється право на використання серверів в будь-який момент часу. При цьому компаніям з щомісячною оплатою в цьому може бути відмовлено в залежності від навантаження.

Варіант номер три: оплата за рік вперед, і клієнтові виділяється окремий сервер, який буде використовуватися виключно ім.

За офіційними даними, хмарний сервіс Dell буде заснований на блейд-серверах М610 її власного виробництва. У них використовуються процесори Intel Xeon з шістьма ядрами. В одному блоці буде знаходитися 192 таких сервера, а всього блоків буде 17.

За даними    ibusiness

Прокоментувати

Недавні записи

Архів