Salesforce.com купив SaaS-постачальника систем шифрування Navajo Systems

Придбання Navajo Systems допоможе Salesforce.com забезпечити клієнтам підвищену безпеку даних при роботі з хмарними послугами, повідомляє eWeek.

Як стало відомо виданню eWeek, гігант ринку хмарних обчислень Salesforce.com придбав ізраїльську компанію Navajo Systems, яка постачає SaaS-рішення в області шифрування і дешифровки даних при роботі з хмарами. Як очікується, компанія повідомить про своє придбання більш докладно на своїй конференції Dreamforce, яка відбудеться на цьому тижні в Сан-Франциско.

За інформацією eWeek, на цій же конференції може бути оголошено і про інше придбанні Salesforce – компанії Assistly, що надає брендам інструменти для взаємодії з клієнтами через Twitter, Facebook, інші соціальні мережі й електронну пошту за допомогою єдиної платформи. Втім, у самій Salesforce відмовляються коментувати цю інформацію, підтверджуючи першу угоду.

Як пояснив eWeek Джефф Хадсон (Jeff Hudson), виконавчий директор компанії Venafi, що забезпечує автоматизоване управління ключами шифрування, клієнти все частіше висловлюють побоювання з приводу безпеки зберігання корпоративних даних в хмарі і вимагають певних гарантій безпеки даних та захисту доступу до них.

Для багатьох організацій такі побоювання стають основною перешкодою при вирішенні про перехід в хмару. Більше того, як показують недавні дослідження, вони переважують численні переваги хмарних обчислень, про які компанії знають і які визнають.

Заснована в 2009 році, Navajo Systems пропонує клієнтам рішення, при якому вихідні дані шифруються на віртуальному приватному сервері (VPS) клієнта ще до потрапляння в хмару. Процес невідомий користувачам, і корпоративні дані залишаються нечитабельним на серверах хмарного провайдера. Таким чином, знімається основне заперечення клієнтів, що відмовляються від хмарних послуг Salesforce з побоювань за конфіденційність. Оскільки ключ до шифру є тільки у замовника, він зберігає повний контроль над своїми даними і несе за них повну відповідальність. «Це придбання дозволяє Salesforce гарантувати своїм клієнтам ефективний захист даних», – резюмує Хадсон.

За даними   ibusiness

Прокоментувати

Недавні записи

Архів