Новий бездротовий Гігабітний маршрутизатор DIR-636L CLOUD ROUTER з підтримкою сервісу MYDLINK

Author lambo-cbto-admin    Category D-LINK     Tags

Компанія D-Link представляє новий бездротовий гігабітний маршрутизатор для будинку і малого офісу DIR-636L Cloud Router з підтримкою сервісу mydlink.

DIR-636L Cloud Router поєднує в собі інноваційний дизайн і передові технічні рішення. Реалізована підтримка хмарного сервісу mydlink дозволяє користувачеві, зареєстрованого пристрою на порталі http://www.mydlink.com, отримувати віддалений доступ до маршрутизатора через Інтернет з комп'ютерів та / або мобільних пристроїв на платформах iOS і Android (доступно безкоштовний додаток mydlink Lite), а також керувати мережевими підключеннями інших користувачів, переглядати історію відвідин сайтів, отримувати на e-mail повідомлення про спроби несанкціонованого доступу.

DIR-636L підтримує бездротове з'єднання на основі стандартів 802.11b/g/n на швидкості до 300 Мбіт / с. Маршрутизатор оснащений WAN-портом 10/100/1000BASE-T, вбудованим 4-х портовим комутатором 10/100/1000BASE-T і портом USB 2.0 для підключення принтера, багатофункціонального пристрою (МФУ) або USB-накопичувача. На корпусі передбачена кнопка WPS, простим натисканням якої можна швидко і легко налаштувати захищене бездротове з'єднання.

Функціонал безпеки DIR-636L включає підтримку протоколів шифрування WEP, WPA/WPA2, фільтрацію пристроїв, що підключаються по IP / MAC-адресою, NAT, SPI, функції перенаправлення портів, DMZ, Guest Zone, URL-фільтрацію для захисту від перегляду небажаного Web-контенту.

У DIR-636L реалізована можливість віддаленого доступу через Web-браузер до файлів підключеного до маршрутизатора USB-накопичувача. Підтримка технології SharePort Mobile дозволяє організувати такий доступ і для користувачів мобільних пристроїв на базі iOS і Android за допомогою відповідних безкоштовних додатків. Для швидкого налаштування і віддаленого управління маршрутизатором з мобільних пристроїв на платформах iOS або Android можна скачати безкоштовний додаток QRS (Quick Router Setup) Mobile.

Маршрутизатор DIR-636L сертифікований як DLNA-сервер, що дозволяє використовувати його для прямого обміну і відтворення мультимедійного контенту HD-якості на пристроях, що відповідають стандарту DLNA (телевізорах, ігрових приставках, медіаплеєрах).

Новий маршрутизатор підтримує протокол IPv6 і технологію D-Link Intelligent QoS, що забезпечує пріоритетну передачу критичного до затримок мультимедійного трафіку.

У 2012 році маршрутизатор DIR-636L Cloud Router був удостоєний престижної премії «Good Design Awards 2012», що вручається японським інститутом по просуванню і розвитку промислового дизайну (Japan Institute of Design Promotion).

За даними www.dlink.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів