НОВИЙ КОМУТАТОР DGS-1100-06/ME ДЛЯ МЕРЕЖ METRO ETHERNET

Author lambo-cbto-admin    Category D-LINK     Tags

Компанія D-Link представляє новий комутатор DGS-1100-06/ME для мереж Metro Ethernet. DGS-1100-06/ME забезпечує безпечне підключення кінцевого користувача до мережі провайдера і підтримує розширений функціонал для якісної обробки IPTV-додатків.

Новий комутатор оснащений 5 портами 10/100/1000BASE-T з вбудованим захистом від перенапруг до 6 кВ і портом SFP. Використання пасивної системи охолодження забезпечує безшумну роботу пристрою.

Функціонал безпеки DGS-1100-06/ME включає механізм D-Link Safeguard Engine для захисту центрального процесора від перевантаження широкомовним трафіком, Port Security, захист від широкомовного / багатоадресного / одноадресних шторму, керування доступом 802.1X і функцію 802.1X Guest VLAN, що дозволяє створити гостьову VLAN з обмеженими правами для користувачів, які не пройшли аутентифікацію.

Для надання в IPv4/IPv6-сетях послуги IPTV в комутаторі реалізований функціонал IGMP Snooping, MLD Snooping, Limited IP Multicast, ISM VLAN і IGMP Auth. DGS-1100-06/ME також підтримує 802.1p QoS, 802.1Q VLAN, Q-in-Q в режимі Port-based, Loopback Detection і керування смугою пропускання.

Настройка і управління DGS-1100-06/ME здійснюються за допомогою Web-інтерфейсу, інтерфейсу командного рядка, протоколів SNMP v1/v2c/v3 (IPv4/IPv6) і утиліти SmartConsole. Підтримка протоколу LLDP дозволяє комутатору оповіщати локальну мережу про своїх настройках і характеристиках.

Реалізована в комутаторі технологія D-Link Green 3.0 забезпечує можливість включення / відключення живлення портів і світлодіодних індикаторів і переведення системи в режим зниженого енергоспоживання відповідно до розкладу.

За даними www.dlink.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів