Amazon незабаром запустить потоковий музичний сервіс

На даний момент ні Amazon, ні рекорд-лейбли нічого не повідомляють про новий проект, але за неофіційними даними він повинен бути запущений в США в липні цього року, після чого сервіс стане доступний і для інших країн. Очікується, що в Європі сервіс запрацює вже в серпні.

Також з неофіційних джерел стало відомо, що першим угода була підписана з Warner Music Group, тоді як контракти з Universal Music, Sony Music і EMI були підписані буквально на цьому тижні.

На даний момент неясно, як саме укладена угода буде працювати і чи зможуть користувачі музичного сервісу взаємодіяти з ним через інші продукти Amazon, зокрема через Amazon Cloud Drive або Cloud Player, але раніше повідомлялося, що в самій Amazon розглядали хмарний музичний сервіс як рішення для широкого застосування. Під час переговорів інтернет-рітейлер напевно домагався дозволу на широке застосування системи мовлення.

Джерела в компанії говорять, що новий сервіс буде працювати за аналогією з iTunes, проте у випадку з Amazon доступ в першу чергу буде надано власникам пристроїв Kindle.

За даними   internetua.com

Прокоментувати

Недавні записи

Архів