Microsoft з’ясував чи знайомі користувачі з хмарам

За результатами опитування з'ясувалося, що абсолютна більшість користувачів (80%), російських в тому числі, вже давно і активно використовують хмара для зберігання своїх фотографій і документів. Однак більшість з них не надає значення тому, якими саме сервісами вони користуються.

Причину своєї любові до хмари самі користувачі в ході опитування пояснювали його зручністю: з ним всі особисті файли доступні власникові в будь-якому місці і з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет. Це особливо важливо, якщо врахувати, що більшість сучасних людей щодня користуються як мінімум двома різними електронними пристроями, що також стало відомо за результатами опитування на MSN.

Природно, опитування проводилося не просто так, а для подальшого просування хмарного сервісу SkyDrive, персонального хмарне сховище з безкоштовним стартовим обсягом 7 ГБ, якого вистачає приблизно на 20 000 документів або 7000 фотографій. Доступ до файлів захищений паролем і відкритий самому користувачеві через інтернет з будь-якого пристрою, а його друзям і колегам – за посиланням, що веде строго до певних документів або папок. На даний момент додаток SkyDrive доступно для таких платформ як Windows Phone, Android і iOS, планшетних ПК, ноутбуків і стаціонарних комп'ютерів під управлінням Windows і Mac OS X.

За даними  internetua.com

Прокоментувати

Недавні записи

Архів