Huawei представила технологію Beyond LTE зі швидкістю передачі 30 Гбіт / с

Author lambo-cbto-admin    Category Internet     Tags

Компанія Huawei представила технологію Beyond LTE («Більше, ніж LTE»), яка дозволяє досягти швидкості передачі даних 30 Гбіт / с. Це в 20 разів більше показників, які пропонують існуючі комерційні мережі LTE. «Технологія Beyond LTE – це майбутнє мобільного широкосмугового зв’язку», – підкреслив президент напрямки бездротових мереж Huawei Девід Ван.

«Мережі мобільного зв’язку розвиваються небувалими темпами. Новітні технології привели до стрімкої еволюції розвитку мереж – підвищення ефективності використання частотного спектра, агрегації більш широкосмугових каналів і підвищенню швидкості доступу », – заявив представник компанії.

Відзначається, що технологія Huawei Beyond LTE характеризується серйозними досягненнями в частині як конструкції антен і архітектури радіочастотного обладнання, так і алгоритмів обробки проміжної частоти і мнопользовательского MIMO (множинного вводу-виводу). Все це призводить до підвищення ефективності при експлуатації мереж.

До ключових характеристик технології відносять інноваційну конструкцію антени, значно підвищує продуктивність, а завдяки спрямованої передачі сигналів скорочується енергоспоживання, що позитивно позначається на витратах. Також необхідно відзначити алгоритм многоантенного кодування, який дозволяє більш ефективно використовувати пропускну здатність каналу MIMO.

За останніми даними консорціуму 3GPP, який розробляє специфікації для мобільної телефонії, з 2010 року компанія Huawei має 265 затверджених специфікацій LTE / LTE-A Core, що складає 20% від загального числа специфікацій.

Прокоментувати

Недавні записи

Архів