До SaaS звикають

У 2012 році світовий ринок рішень SaaS зросте на 18% і досягне 14,5 млрд дол, як прогнозують в Gartner.

Розширення інвестицій у бізнес-системи, що поставляються за моделлю SaaS, в першу чергу, пов'язано із зростанням довіри: компанії звиклися з ідеєю обробки корпоративних даних у хмарі. Крім того, продовжують говорити своє вагоме слово бюджетні обмеження. За допомогою передплати на ПЗ компанії намагаються уникнути великих одноразових витрат на придбання ліцензій. Північна Америка є найбільш зрілим і великим ринком, акумулюючи в собі більше половини світового обсягу SaaS.

Серед інших географічних особливостей аналітики виділяють різке зростання японського ринку. Руйнівний землетрус 2011 року підвищити інтерес місцевих підприємств до SaaS як засобу захисту від природних катаклізмів. При цьому найбільш помітні інвестиції в CRM та засоби корпоративної взаємодії. Ринок регіону EMEA, як відзначають в Gartner, «як і раніше незначний» і «відчуває продовжуються інфаструктурние проблеми».

В цілому зростання ринку пов'язане як з успіхами традиційних SaaS-вендорів (наприклад, Salesforce.com, чий оборот може перевищити 3 млрд дол), так і з виходом на нього ІТ-монстрів Oracle і SAP.

За даними  saasworld

Прокоментувати

Недавні записи

Архів