Відгук про товар – 50 центів. Залишитися в дурнях – безцінно

Author lambo-cbto-admin    Category Internet     Tags

Заходячи на дошки оголошень ми часто бачимо пропозиції з продажу практично нової техніки за півціни. Чому, ледь купивши якусь річ, люди тут же – намагаються від неї позбутися, неабияк втрачаючи в грошах?

Одним з основних критеріїв вибору товару є відгуки людей, що вже купили і випробували його. Але часто замість реальних людей, ці відгуки залишають платні писаки, яким рекламні компанії платять за ці пости. У мережі існує безліч бірж, де пропонують заробити написанням різних рекламних текстів. У тому числі там платять і за позитивні відгуки про товари та інтернет-магазинах.

Ми вирішили дослідити долю одного з сотень таких пропозицій. Не «самий нещасний» з українських інтернет-магазинів розмістив оголошення, де всі бажаючі можуть заробити, залишивши позитивний коментар про принтер. На вибір дають близько десятка моделей принтерів і пояснюють, як «правильно» залишити коментар.

Скориставшись пошуковими механізмами, ми знайшли декілька десятків проплачених відгуків. Які, чисто зовні, виглядають як справжні. Цілком природно, що повіривши такої ненав'язливої ??реклами люди, купують техніку сумнівної якості, і до того ж недешеву в обслуговуванні.

Заходячи на дошки оголошень ми часто бачимо пропозиції з продажу практично нової техніки за півціни. Чому, ледь купивши якусь річ, люди тут же намагаються від неї позбутися, неабияк втрачаючи в грошах? Одним з основних критеріїв вибору товару є відгуки людей, що вже купили і випробували його. Але часто замість реальних людей, ці відгуки залишають фрілансери, яким компанії платять за рекламу своєї продукції.

Але є й інша правда. За яку не платять. Багато покупців залишають чесні і неупереджені відгуки про товар. І вони не завжди збігаються з хвалебними одами утконосів.

Тиждень, інша спроб її використовувати … А потім на дошках оголошень з'являються оголошення про продаж практично нової техніки. Ціна таких принтерів в магазині originalam.net 1819 і 2200 грн, відповідно.

Випадок цей не поодинокий, і повірте – не стояло завдання «замочити» окремо взятий магазин. Приклади можна наводити десятками і сотнями, варто лише попорпатися в інтернеті. Висновки ми пропонуємо кожному зробити для себе самому.

А цікавому читачеві, можливо, будуть цікаві основні ознаки, за якими можна відрізнити фейковий коментар від сьогодення. Нещодавно канадські вчені провели дуже цікаве дослідження, в ході якого навчилися виявляти платних постерів.

По-перше, платні постери воліють публікувати нові коментарі, а не відповідати на існуючі. Вимоги до швидкості публікації не дозволяють їм вести усвідомлену листування. З тієї ж причини їх коментарі найчастіше безглузді, не відносяться до теми обговорення, або суперечать один одному.

По-друге, квапливість змушує їх розміщувати безліч записів в короткі проміжки часу. З великою ймовірністю плідний користувач, між публікаціями якого проходить не більше трьох хвилин, є платним постером.

По-третє, качконоси недовговічні. Найчастіше час їхнього життя не перевищує одного дня. Хоча виконання завдання може займати і більше часу, на наступний день у постера буде вже інший нік, виданий йому ресурсної командою (або зареєстрований самостійно).

По-четверте, дослідникам найбільше допоміг той факт, що службовці водяній армії рідко змінюють свої повідомлення. Буває, що вони постять по п'ять і більше однакових записів.

Крім того, багато рунетчиків і без канадських дослідників знають – якщо обліковий запис зареєстрована недавно, до її власника слід ставитися обережно. Якщо в пошуковику по блогам зустрічаються однотипні повідомлення – йде активний «посів». Якщо надактивний і провокативний користувач через два-три дні зник – є ненульова вірогідність того, що він проводив виховну роботу.

За даними  internetua.com

Прокоментувати

Недавні записи

Архів