Oracle: Ми вкладаємо мільярди в хмарні сервіси, але не змушуємо переходити на них

Вкладені за останні три роки близько $ 14 млрд у хмарне ділове ПО Oracle називає основними напрямками його розвитку вбудовані соціальні сервіси, аналітику та мобільні додатки. При цьому компанія запевняє, що продовжить підтримку клієнтів, що працюють на локальних установках ПО, а замовники, що орієнтуються на хмару, можуть самі обирати дата-центр, з якого доставляються додатка.

За останні три роки Oracle вклав у розвиток хмарного програмного забезпечення близько $ 14 млрд і придбав більше 30 розробників, заявив на конференції CloudWorld президент компанії Марк Херд (Mark Hurd), передає з Дубая кореспондент CNews.

Стратегія американського гіганта з придбання гравців була добре помітна в минулому 2012 р. Зокрема, було підписано угоду з розробником ПЗ для маркетологів Eloqua, куплені розробники ПЗ для управління персоналом SelectMinds і Taleo.

Але, незважаючи на настільки масштабні інвестиції, Oracle не має наміру змушувати клієнтів переходити з уже працюючих локальних установок на хмарні версії ділового ПЗ, заявив CNews старший віце-президент корпорації з розробки додатків Стів Міранда (Steve Miranda).

«Зараз у нас багато тисяч клієнтів працюють з E-Business Suite, JD Edwards, PeopleSoft, – говорить він. – Нові релізи цих продуктів регулярно виходять, ми буде продовжувати їх підтримку, і не мають наміру будь-яким чином змушувати замовників переходити на публічні хмари Oracle ».

За словами керівника, користувачі зможуть просто оновлювати версії. Міранда нагадав, що аналогічні побоювання про зняття з підтримки були після покупки PeopleSoft, але вони до сих пір не виправдалися.

З точки зору архітектури Oracle має намір продовжувати використовувати в публічній хмарі власні розробки починаючи від апаратної підкладки до самих бізнес-додатків. Крім цього обіцяно єдність коду, яка дозволить замовникам частина функціоналу брати з систем, встановлених локально, а частина – з публічного хмари.

За даними http://www.saasworld.ru/

Прокоментувати

Недавні записи

Архів