OpenTrust MFT Online – нова хмарна платформа для безпечного обміну даними

Компанія Keynectis OpenTrust, розробник програмних продуктів нового покоління для створення ІТ-екосистем, оголосила про випуск рішення OpenTrust MFT Online, доступного в «хмарі».

Одне з необхідних умов для підвищення продуктивності бізнес-процесів компанії – це ефективний обмін електронними документами та файлами із зовнішніми і внутрішніми адресатами.

Рішення OpenTrust MFT (Managed File Transfer) Online спрощує електронний обмін даними та забезпечує відстежування і контроль всіх виконуваних користувачами операцій, стверджують в Keynectis.

Комфортність рішення MFT Online, доступного в «хмарі», полягає в тому, що обмін даними відбувається через стандартний інтернет-браузер з будь-якого комп'ютера.

Таким чином, «хмарний» MFT Online дозволяє отримувати і відправляти файли всіх типів і розмірів різним категоріям користувачів (внутрішнім, зовнішнім, що знаходяться в роумінгу), пояснили в компанії.

За словами розробників, це економічне рішення дає можливість скоротити витрати і зробити обмін документами максимально захищеним за рахунок використання аутентифікації відправників (одержувачів) і шифрування даних.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів