«МАЙ-TECH» запропонує рішення для MICROSOFT в оренду по хмарній моделі

Компанія « Май- Tech » уклала ліцензійну угоду SPLA ( Services Provider License Agreement ) з корпорацією Microsoft , що дозволяє постачальникам послуг і незалежним розробникам програмного забезпечення (ПО) ліцензувати продукти Microsoft і надавати їх своїм клієнтам в оренду за хмарної моделі .

Як розповіли CNews в компанії , завдяки укладеній угоді компанія « Май- Tech » поповнила власне портфоліо рішень і тепер може запропонувати своїм замовникам цілий ряд хмарних послуг : надання ІКТ- рішень « Май- Tech » на базі технологій Microsoft в оренду за моделлю SaaS (ПЗ як послуга) ; надання ПЗ Microsoft в оренду за моделлю SaaS ; надання віртуального робочого місця з ПЗ Microsoft в оренду ( DaaS , Desktop as a Service ) .

Розробляючи свої рішення у відповідності з концепцією «третьої платформи» , «Травень -Tech» інтегрувала можливості хмарних послуг в свою пропозицію , відзначили в компанії. Завдяки використанню моделі SaaS замовник отримує можливість щомісяця орендувати доступ до кастомізованих програмним рішенням або ліцензійним ПЗ для тих співробітників , які ним користуються , а не викуповувати одноразово фіксовану кількість ліцензій .
«Ми раді , що тепер можемо запропонувати своїм клієнтам можливості рішень на базі технологій Microsoft у поєднанні з гнучкими умовами співпраці» , – прокоментував укладену угоду Олександр Балабанов , керуючий директор бізнес – юніта « Май- Tech ».

Крім відсутності великих одноразових витрат , важливими особливостями такої моделі співробітництва є: надання новітніх версій ПЗ , безпека і кваліфікована технічна підтримка , підкреслили в компанії.
На думку представників « Май- Tech » , новий сервіс буде корисний: компаніям , для яких одноразові витрати на ліцензії менш зручні , ніж пропорційні невеликі щомісячні платежі ; невеликим компаніям, що знаходяться на початку свого бізнес- шляху і не мають власного ІТ- департаменту ; динамічно компаніям, що розвиваються , яким необхідно швидко розгортати робочі місця для нових співробітників; географічно розподіленим компаніям , співробітникам яких необхідно працювати в корпоративних системах .

« Спираючись на останні аналітичні звіти , ми впевнені , що протягом найближчих 3-5 років більшість компаній вступлять в еру хмарних послуг» , – резюмував Олександр Балабанов .

Джерело: saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів