Google запускає хмарний сервіс Google Play

Компанія Google оголосила про запуск нового хмарного сервісу під назвою Google Play. Він призначений для розміщення користувачами кінофільмів, музики, програм та книг на спеціально призначених для зберігання цифрової інформації серверах. Доступ до сервісу надається безпосередньо з браузера, незалежно від ОС, тому може здійснюватися як з PC, так і з мобільних пристроїв на базі Android. Інформація про це нещодавно з'явилася на корпоративному блозі Google.

У кожного користувача з'явиться можливість розмістити на зберігання до 20-ти тисяч музичних записів на безкоштовній основі, а також безпосередньо завантажувати на сервер придбані в магазинах Android Market, Google Music і Google eBookstore цифрові товари – кінофільми, електронні книги, програми, музичні треки, як куплені, так і взяті напрокат.

У зв'язку з появою нового сервісу найближчим часом планується заміна програми Android Market на Google Play Store у всіх планшетних комп'ютерах і смартфонах, що працюють на платформі Android. В якості програм для завантаження відео, аудіо та книг буде запропоновано використовувати Google Play Movies, Google Play Music і Google Play Books.

За даними saasworld.ru

2 коментарі до запису “Google запускає хмарний сервіс Google Play”

  • Евгеній 01.04.2012 - 15:17

    Цікаво, а чи буде на цьому сервісі можливість поділитися із друзями тим чи іншим файлом

  • kumusja 18.09.2013 - 11:12

    Так, буде

Прокоментувати

Недавні записи

Архів