Amazon дозволить меломанам відправитися в “хмари”

Якщо на вашому домашньому ПК або Mac музичний архів навантажив жорсткий диск – не біда.

Amazon MP3 Uploader разом з Amazon Cloud Music Player відвантажить ваші композиції назад у мережу – хмари Amazon.

Хмарний музичний програвач від Amazon дозволяє залишатися в доброму настрої від прослуховування композицій на будь-якому ПК або Mac, підключених до Інтернету, або на будь-якому пристрої Android. Для початку меломан засобами відвантаження композицій у хмари – Amazon MP3 Uploader – відправляє MP3-файли на так званий "музичний склад".

У цей момент можна відтворювати музичні файли через браузер на ПК або Mac. Браузер Amazon Cloud Music Player, що володіє прив'язкою до музичного хмарного сховища, дозволяє потоком програвати на комп'ютері всі бажані жанри.

Музична хмара є досить універсальною, за допомогою плеєра Amazon Cloud Music Player дозволяє передати відтворення композицій навіть на будь-які Android: будь то смартфони або планшети. Однак все прекрасне завжди не без недоліків. 

А саме: хмарна служба не працює з додатками, що запускаються з iOS, тобто з iPhone мелодію не вдасться послухати. Також формат файлів обмежений лише mp3.

І якщо у вашому музичному архіві чимала частка композицій знаходиться в Windows Media Audio (. WMA) або в інших типах файлів, можна сказати – вам не пощастило.

І останнє. Безкоштовно звільнити свої дискові простору в хмару дозволено тільки до 5 Гбайт, більше – потрібно виплачувати $ 20 в рік, що, звичайно, не дуже дорого для такого корисного хмарного сервісу, але можна обійтися і без нього. Завантажити програму для повноцінного застосування хмарного сервісу можна вже зараз на офіційному сайті компанії.

За даними  www.3dnews.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів