«Ай-Теко» відкриває магазин хмарних сервісів i-Oblako.ru

Компанія «Ай-Теко» повідомляє про відкриття магазину хмарних сервісів i-Oblako.ru.

Розробка хмарних рішень – один з пріоритетних напрямків діяльності «Ай-Теко», в рамках якого сформована вітрина, що отримала назву i-Oblako.ru. Тут представлені власні унікальні сервіси компанії – рішення "I-Teco Service desk", "I-Teco CRM" і "I-Teco CloudOffice" – і сервіси провідних виробників SaaS для малого та середнього бізнесу.

Багатофункціональна система для досягнення високого рівня сервісу технічної підтримки клієнтів "I-Teco Service desk" дозволяє з мінімальними затратами прискорити і стандартизувати роботу з заявками і інцидентами, оперативно контролювати їх виконання, вести облік трудовитрат і будувати звіти.

Автоматизована система управління продажами "I-Teco CRM" успішно працює в різних галузях бізнесу та спеціально розроблена для компаній, що надають послуги та продають товари без необхідності ведення складського обліку.

Призначене для побудови приватної хмари рішення "I-Teco CloudOffice" базується на технологіях Microsoft і Citrix і включає в себе всі необхідні інструменти для автоматизованого розгортання та підтримки приватних хмар. Процес управління послугами, в тому числі управління доступом користувачів до ресурсів і додатків, побудований на базі порталу самообслуговування.

Крім власних розробок, i-Oblako.ru пропонує галузеві рішення та сервіси компаній-партнерів. «Контроль виконання доручень» – інструмент для реєстрації та контролю своєчасного виконання завдань керівництва, оцінки діяльності підрозділів та конкретних виконавців. Система моніторингу рухомих об'єктів Position Report дозволяє отримувати оперативні дані про місце розташування об'єкта, формувати звіти про маршрут руху транспорту, тривалості зупинок, місце стоянок, швидкості і витраті палива. «Портал для мешканців» – система управління даними з експлуатації багатоквартирних будинків, призначена для організації ефективної взаємодії між керуючою компанією і мешканцями.

Крім того, на вітрині i-Oblako.ru представлені вже стали популярними сервіси Google Apps для бізнесу для організації спільного зберігання і редагування офісних документів, корпоративної пошти та системи календарів, а також хмарні продукти «1С» як комплекс програм для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку .

«Пропоновані і обнародувано нами сервіси орієнтовані на задоволення масового попиту малих і середніх підприємств. Це готові бізнес-рішення, які можна почати використовувати протягом декількох хвилин. Саме ця якість робить їх доступними з точки зору економіки та технологій », – відзначає радник президента компанії« Ай-Теко »по хмарних обчислень Віктор Кузьмін.

У числі додаткових послуг магазину хмарних сервісів: допомога в перенесенні даних, забезпечення відповідності ФЗ-152, навчання хмарним технологіям і сервісів, безперервна підтримка користувачів, інтеграція хмар з внутрішньою інфраструктурою підприємства і між собою, замовні конфігурації на базі публічних хмар.

За даними   mskit.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів