ActiveCloud запустив оновлений IaaS-сервіс CloudServer

Компанія ActiveCloud (котра входить до складу групи Softline), провайдер хмарних рішень для бізнесу, оголосила про запуск оновленого хмарного сервісу інфраструктури віртуальних машин CloudServer.

В цілому CloudServer являє собою послугу з надання в оренду обчислювальних потужностей для створення власної гнучкої інфраструктури в «хмарі» (IaaS), широкі можливості по управлінню якої досягаються за рахунок використання передових хмарних технологій і зручного веб-інтерфейсу. CloudServer дозволяє отримати як одиничний сервер, так і віддалений дата-центр усього за кілька хвилин, говориться в повідомленні ActiveCloud.

Серед основних особливостей CloudServer – гнучкість послуги під завдання будь-якого бізнесу: до 48 ГБ оперативної пам'яті (до 96 ГБ за спеціальним запитом), 16 ядер CPU на 1 віртуальну машину, при цьому кількість машин не обмежується. Введення посекундної тарифікації дозволяє повністю контролювати витрати і оплачувати тільки реально використовувані ресурси. Управління інфраструктурою можливо як через веб-інтерфейс, так і за допомогою програмного інтерфейсу (API). Процедури оплати послуги та масштабування ресурсів повністю автоматизовані.

Серед нововведень можна відзначити CloudServer зручну і наочну форма замовлення послуги у вигляді слайдера, який допоможе вибрати необхідні параметри (більше трьохсот конфігурацій) і відразу розрахувати їх вартість (операційна система, обсяг RAM, кількість ядер CPU, IP-адреси та інтернет-канал з необхідними параметрами і гарантованою пропускною здатністю). Важливою особливістю послуги CloudServer є можливість вибору типу системи зберігання даних (СГД) на основі масивів з SATA, SAS і SSD-дисків. Варіативність систем зберігання даних дозволяє забезпечити оптимальну продуктивність як для статичних документів, веб-серверів і додатків, так і для специфічних і високонавантажених проектів. Спеціальна опція дозволяє активувати машини з вибраними настройками відразу ж після оплати.

За словами розробників, особливу увагу приділено безпеці хмарного сервера. Крім використання віртуальної мережі для кожного клієнта (VLAN), дзеркалювання даних і резервного копіювання (снепшот), веб-інтерфейс CloudServer надає можливість налаштовувати кластери високої доступності з різними алгоритмами балансування навантаження. Дані функції дозволяють забезпечувати безперервність роботи бізнесу будь-якого рівня.

Послуга CloudServer підходить для розміщення контент-проектів, баз даних і бізнес-додатків, таких як «1С», Sharepoint і пр. Для організації доступу до десктоп-додатків рішення доповнює супутня послуга ActiveCloud – сервіс віддалених робочих столів (DaaS), що забезпечує цілодобовий доступ до робочого місця, документів і додатків клієнта з будь-якої точки світу, де є інтернет.

При першому замовленні CloudServer на рік всім клієнтам надається знижка в розмірі 10%. Замовлення послуги на два роки забезпечує знижку 20%. Крім цього, для оцінки роботи нового хмарного сервісу компанія надає додаткові можливості: демо-доступ і безкоштовне перенесення існуючого проекту в «хмару» CloudServer

За даними  saasworld

Прокоментувати

Недавні записи

Архів