Unicloud створила BUSINESS365.RU на хмарній платформі ActiveCloud by Softline

 

Компанія Unicloud, розробник продуктів і технологій, заснованих на моделі хмарних сервісів, вибрала для створення системи Business365.ru «хмарну» інфраструктуру ActiveCloud по Softline.

В результаті плідної співпраці Unicloud і ActiveCloud по Softline був запущений проект Business365.ru на хмарної платформі, який розрахований на багатотисячну налаштовувану аудиторію, яка знаходиться в різних часових поясах. Нова хмарна система дозволяє ефективно автоматизувати основні процеси малого та середнього бізнесу, організовувати спільну роботу між компаніями завдяки опції по веденню спільних проектів, задач, обговорення, обміну файлами, підписанню договорів та актів за допомогою електронного підпису.

Генеральний директор компанії Unicloud Дмитро Торшин розповідає: «Після розробки системи Business365.ru перед нами стояв вибір ІТ-платформи, на якій рішення буде працювати. Ми розглядали безліч варіантів – від покупки серверів та створення вузла у себе в офісі до оформлення дата-центрів світового рівня. Зваживши всі за і проти, ми зупинилися на хмарної інфраструктурі CloudServer від компанії ActiveCloud, в якій ми побачили оптимальне поєднання якості, надійності і ціни ».

Зараз хмарна система Business365.ru дозволяє легко ставити завдання перед будь-якою командою і контролювати хід їх виконання. Основними характеристиками системи є: простота, зрозумілість і ефективність призначеного для користувача інтерфейсу, легко настроюється процес взаємодії між партнерами і співробітниками. Business365.ru стабільний і працює з бізнес-критичної для користувачів інформацією, відповідає ФЗ-152 і вимогам до розміщення персональних даних на території РФ.

У процесі створення продукту було проведено ряд закритих тестувань за участю більш ніж 200 користувачів, які підтвердили, що можливості системи затребувані і достатні на 90%. Як показала практика, навіть недосвідчені користувачі швидко освоювалися в новому інтерфейсі. Використання хмарної послуги CloudServer для розміщення інфраструктури Business365.ru повністю відповідає хмарної специфіці проекту Unicloud. Завдяки цьому система легко масштабується, тобто потужності можуть бути збільшені при нарощуванні числа клієнтів, а надійна кластеризація дозволяє забезпечити її відмовостійкість.

За матеріалами   saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів