ОБЛАДНАННЯ КОМПАНІЇ D-LINK успішно пройшли тестування НА СТІЙКІСТЬ До наднормативних кліматичних впливів

Author kumusja    Category D-LINK     Tags

Комутатори DGS-3620-28SC і DES-3200-26 успішно пройшли тестування на стійкість до кліматичних впливів, проведене ЗАТ «Випробувальний центр МірТелеТест» (ІЦ МТТ), що мають акредитацію Федерального агентства зв'язку РФ (Россвязь) в системі обов'язкової сертифікації та декларування та акредитацію в системі добровільної сертифікації в галузі зв'язку «ТЕЛЕКОМ».

В ході тестування обладнання D-Link, традиційно експлуатоване в опалювальних приміщеннях, показало стійку роботу при впливі на нього підвищених і знижених температур – мінус 40 ° C і плюс 50 ° C, що відповідає крайнім значенням для засобів зв'язку, що експлуатуються поза приміщеннями. Методика тестування грунтувалася на поступовому наближенні впливають температур в кліматичній камері до зазначених меж, при цьому кожна температурна точка витримувалася 30 хвилин після досягнення температурного балансу.

Комутатори D-Link залишалися працездатні і після проходження нормативного порога в плюс 50 ° C при поступовому збільшенні впливають позитивних температур до плюс 85 ° C. Після проходження нормативного порога в мінус 40 ° C на пристроях перевірявся режим «Холодний старт», який імітувався вмиканням обладнання при температурі мінус 40 ° C після 10-ти хвилинного відключення напруги живлення. З більш детальним звітом про проведення тестування можна ознайомитися тут.

Для підтвердження якісних показників виробленої продукції компанія D-Link готова сприяти операторам зв'язку і Інтернет-провайдерам в організації тестування обладнання на стійкість до кліматичних, механічних і вібраційним впливам, у тому числі з більш жорсткими параметрами впливу на зразки, ніж ті, що вказані в традиційних нормативних вимогах (НПА) для засобів зв'язку.

За матеріалами dlink.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів