Розвиток сегменту “хмарних” обчислень принесе прибутки Quanta і Wistron

Компанії Quanta Computer і Wistron, відомі контрактні виробники комп'ютерної техніки, в 2012 році значно збільшать продажі в своїх бізнес-сегментах, що спеціалізуються на постачаннях устаткування для "хмарних" систем. На думку ринкових експертів, до цього часу виручка Quanta від продажів серверного обладнання більш ніж подвоїться, а зростання виручки серверного підрозділу Wistron досягне 60%.

Оскільки обидва контрактіка здатні випускати як серверне обладнання, так і кінцеві пристрої, необхідні для "хмарного" сегмента, то компанії постараються отримати якомога більше вигоди від спостерігається зараз підйому в секторі "хмарних" обчислень.

Джерело зазначає, що виробничі потужності Quanta дозволяють компанії випускати три ключові пристрої, необхідні "хмарним" дата-центрам, – це сервери, системи зберігання даних і комутатори. Завдяки цьому Quanta змогла залучити таких великих клієнтів, як Amazon і Facebook.

Серверний бізнес Wistron також починає приносити компанії більше прибутку – за прогнозом, в поточному 2011 виручка від цього підрозділу збільшиться на 18%, а в 2012 році приріст стане ще більш помітним.

Через поширення планшетів зростання ринку ноутбуків в 2011 році, за прогнозами, не досягне 10%. Це і змушує ПК-виробників активніше перемикатися на інші сегменти, робить висновок джерело.

За матеріалами dailycomm.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів