В Естонії створили віртуальну примірювальну

Рішення проблеми повернення одягу, який не пасує, запропонував естонський стартап Fits.me: манекен, який здатний прийняти форму будь-якого тіла.

Робот побудований з тридцяти платівок, які рухаються та обертаються, розширюючи плечі, роздуваючи грудні м’язи і прибираючи пивний животик попереднього клієнта, щоб бути схожим на вас, читачу. Всього моделюються близько двох тисяч фігур, повідомляє Компьюлента.
В Эстонии создали виртуальную примерочную

Інтернет-магазин, який уклав контракт з Fits.me, відправляє до Естонії свій запас одягу. Кожен предмет, один за іншим, натягується на манекен. Робот підбирає потрібну форму, камера фіксує результат. Отримане зображення міститься в базу даних продавця.

Потенційний покупець заходить на сайт, вводить свої параметри (зріст, об’єм грудної клітини та шиї, довжина торса), і сайт знаходить найбільш підходящу під опис фотографію обраного предмета одягу. Все одно що подивитися в дзеркало примірювальній.

Послуга доступна поки тільки чоловікам. Жіноча версія, на розробку якої піде $ 3,5 млн, з’явиться в листопаді.

Цього літа робот пройшов бета-тест в Німеччині. Продажі одягу через Інтернет в цій країні підскочили на 300%, а повернення знизився на 28%.

За даними http://focus.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів