В українському інтернеті запрацювала біржа інновацій InnoHunters

Author ulex    Category UA-net     Tags

В Україні стартувала перша Інтернет-біржа інновацій InnoHunters. Біржа є посередником між вченими-інноваторами та науково-виробничими компаніями, і займається вирішенням логістичних проблем у галузі трансферу інновацій. Проект спрямований на те, щоб допомагати науково-виробничим компаніям у пошуку актуальних та ефективних інновацій. Біржа надає компаніям зручні інструменти, що дозволяють істотно економити час при знаходженні перспективних новинок або моніторингу ринку наукових розробок.

Найбільш важливим нововведенням, вигідно відрізняє Біржу InnoHunters від близьких проектів в Рунеті, є нестандартна система пошуку інновацій.

Ця система влаштована таким чином. Всі інновації класифікуються за технологічними укладами («Нано-та біо-», «Мікро-та еко-», «Хімія і нафту»), а точніше, за технологіями, що належить до цих укладів, причому кожна інновація може відноситись до декількох технологій. Так, інновації в галузі авіаційних барвників одночасно відносяться і до «Авіації», і до «Органічної хімії».

Новизна системи полягає в можливості пошуку інновації по перетину кількох технологій. Такий підхід дозволяє зробити знаходження інновацій по вузькоспеціалізованих тематиках простим і інтуїтивно зрозумілим.

Для швидкого моніторингу ринку за допомогою Біржі інновацій, командою Біржі реалізований додатковий функціонал. Для кожної представленої інновації, складено коротке резюме, яке дозволяє буквально за 30 секунд оцінити і актуальність, і переваги тієї чи іншої інновації, без необхідності аналізувати її в повному технічному описі. Такі короткі резюме, в порівнянні з ситуаціями, де доводиться перечитувати повні описи для кожної розробки, істотно підвищують комфортність та швидкість роботи з Біржею InnoHunters.

На сьогодні на сайті Біржі представлено близько 200 українських інноваційних розробок. Крім того, команда Біржі пропонує додаткову послугу по знаходженню інновацій заданої тематики силами співробітників InnoHunters, по зібраної базі з більш ніж 2000 інновацій українських учених.

За даними cybersecurity.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів