Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/cbto/data/www/cbto.com.ua/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 44
Amazon незабаром запустить потоковий музичний сервіс « Компанія "Бізнес-Технології Онлайн"

Amazon незабаром запустить потоковий музичний сервіс

На даний момент ні Amazon, ні рекорд-лейбли нічого не повідомляють про новий проект, але за неофіційними даними він повинен бути запущений в США в липні цього року, після чого сервіс стане доступний і для інших країн. Очікується, що в Європі сервіс запрацює вже в серпні.

Також з неофіційних джерел стало відомо, що першим угода була підписана з Warner Music Group, тоді як контракти з Universal Music, Sony Music і EMI були підписані буквально на цьому тижні.

На даний момент неясно, як саме укладена угода буде працювати і чи зможуть користувачі музичного сервісу взаємодіяти з ним через інші продукти Amazon, зокрема через Amazon Cloud Drive або Cloud Player, але раніше повідомлялося, що в самій Amazon розглядали хмарний музичний сервіс як рішення для широкого застосування. Під час переговорів інтернет-рітейлер напевно домагався дозволу на широке застосування системи мовлення.

Джерела в компанії говорять, що новий сервіс буде працювати за аналогією з iTunes, проте у випадку з Amazon доступ в першу чергу буде надано власникам пристроїв Kindle.

За даними   internetua.com

Прокоментувати

Недавні записи

Архів