Запущено першу послугу національної хмарної платформи

У рамках презентації Національної хмарної платформи О7 на виставці «Связь-Експокомм-2012» компанії «Ростелеком», Microsoft і «1С» представили хмарну послугу «O7.Бізнес», один з перших хмарних сервісів, доступних користувачам Національної хмарної платформи вже сьогодні.

Цей сервіс призначений для підприємств малого та середнього бізнесу, бюджетних установ, а також органів державної влади та місцевого самоврядування. Він дозволяє організаціям досягати суттєвої економії на утриманні власної ІТ-інфраструктури.

Користувач сервісу отримує можливість автоматизувати відразу кілька найважливіших бізнес-процесів: бухгалтерський облік, ведення клієнтської бази, аналіз продажів, документообіг, логістику та комунікації. Більш того, сервіс «O7.Бізнес» забезпечує користувача сучасним набором інструментів по роботі з документами та управління комунікаціями від Microsoft, що включає:

  • Засоби для роботи з документами в знайомих форматах Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft OneNote;
  • Корпоративну електронну пошту бізнес-класу з функціями календаря, завдань, синхронізацією контактів та можливістю організації спільної роботи на базі Microsoft Exchange; ·
  • Корпоративний портал для спільної роботи на базі Microsoft SharePoint.
  • В рамках «О7.Бізнес» можливий доступ до прикладних рішень сервісу «1С: Підприємство 8 через Інтернет»:
  • 1С: Бухгалтерія державної установи 8;
  • 1С: Бухгалтерія 8;
  • 1С: Управління невеликою фірмою 8;
  • 1С-КАМІН: зарплата (зарплата і кадри приватного підприємства).

«Для« Ростелекома »хмарні обчислення – це не данина моді, а реальність, повсякденна робота. Ми вважаємо, що завдяки цим технологіям ми можемо здійснити прорив за всіма основними напрямками інформатизації нашої країни і отримати конкурентну перевагу в світовому масштабі. Я впевнений, починання "Ростелекома" незабаром змінять країну! Нам дуже приємно, що нашими партнерами в цьому русі вперед виступають провідні світові та російські розробники програмного забезпечення, такі як Microsoft і «1С» », – зазначив Олексій Нащокін, віце-президент з інноваційного розвитку ВАТ« Ростелеком ».

Угода про наміри щодо співпраці в галузі побудови національної відкритої платформи для надання хмарних сервісів в Росії було підписано «Ростелекомом», Microsoft і «1С» у вересні 2011 року в рамках Сочинського економічного форуму.

Спільні зусилля компаній з розвитку хмарних сервісів в Росії увінчалися успіхом: послуга «O7.Бізнес» стала результатом заявленого співробітництва.

«Національна хмарна платформа – це один з наймасштабніших російських хмарних проектів. Важко переоцінити її роль у розвитку та популяризації хмарних сервісів в нашій країні – в справі, якому наша компанія приділяє велику увагу в усьому світі, – підкреслив Микола Прянішніков, президент компанії Microsoft в Росії. – Ми зі свого боку будемо розвивати співпрацю з «Ростелекомом» і впевнені, що міжнародний досвід нашої компанії з побудови хмари допоможе оператору створювати нові сервіси, які відповідають вимогам стрімко мінливого бізнес-оточення і потребам державних органів ».

Борис Нуралієв, директор фірми «1С»: «Ми вважаємо можливим істотне зростання інтересу російських підприємств і організацій до переходу на« хмарну »модель автоматизації. «1С» враховує це в своїй стратегії і інтенсивно розвиває платформу «1С: Підприємство 8» – реалізовані в ній технології сьогодні забезпечують практично однакову для користувача роботу наших програмних рішень для управління та обліку як в звичайному режимі, так і в якості «хмарних» сервісів . Такий підхід дозволить «Ростелекому» ефективно надавати російським державним установам і комерційним підприємствам широко відомі і улюблені користувачами рішення «1С» на національній хмарної платформі ».

Доступ до хмарному сервісу «O7.Бізнес» вже сьогодні може здійснюватися з різних пристроїв, в тому числі і смартфонів. Надалі сторони планують розвивати послугу таким чином, щоб вона відповідала знову виникають потребам державних і комерційних організацій.

За  даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів