В хмарі Parking.ru стала доступна АТС Oktell

Компанії «Телефонні Системи» і Parking.ru оголосили про готовність розгорнути хмарну АТС Oktell для всіх передплатників сервісу. Повнофункціональна АТС від розробника сучасних корпоративних систем зв'язку забезпечена надійним, багаторазово зарезервованим інтернет – каналом і серверними потужностями одного з провідних російських хмарних провайдерів, а простота рішення дозволяє почати його використання відразу ж після оформлення підписки на сервіс.

Одна з переваг використання SaaS-сервісу АТС Oktell – незалежність передплатників від постачальників послуг зв'язку, що працюють на території бізнес-центрів. Якщо компанія переміститься в інше офісне приміщення, їй не доведеться витрачати час і кошти на розгортання АТС в новому приміщенні, підключенні її до ліній зв'язку компанії-провайдера, перенастроювання устаткування. Робота корпоративної АТС буде забезпечена відразу ж після поновлення користування послугою, незалежно від доступності телефонного зв'язку в новому офісі абонента.

Крім того, завдяки використанню хмарної послуги АТС Oktell компанії зможуть користуватися телефонним зв'язком навіть при відключенні в їхніх офісах доступу в інтернет і / або електроенергії. У цьому випадку розміщена у хмарі АТС Oktell переадресує вхідні дзвінки на мобільні телефони співробітників компанії-передплатника. Таким чином, підписка на хмарний сервіс дасть абонентам гарантію доступності їх АТС в режимі 24/7.

За даними  saasworld

Прокоментувати

Недавні записи

Архів