Учасники «Інтернет-індустрії 2012» та «Бізнес-відео 2012» обговорили перспективи хмарних сервісів відеоконференцзв’язку

Попередній тиждень був багатим на заходи, пов'язані з інтернет-технологіями та бізнесом в глобальній мережі. Зокрема, 11 квітня пройшла конференція «Інтернет-індустрія 2012», а 12 квітня – другий щорічний форум «Бізнес-відео 2012». Дмитро Скляров, представник компанії MindLabs, виступив на обох заходах з доповідями, присвяченими веб-конференцій як хмарному сервісу.Конференція «Інтернет-індустрія 2012», що пройшла 11 квітня 2012, була організована газетою The Moscow Times. В ході заходу учасники обговорили загальні тенденції та можливі сценарії розвитку галузі, а також просування стартапів, розвиток інтернет-сервісів та електронної комерції. У числі доповідачів були представники таких відомих організацій як Microsoft, фонд «Громадська думка», OZON.ru, «Групон Росія», Молоток.ру та ін

Компанія MindLabs також взяла участь у конференції: Дмитро Скляров, директор партнерського каналу продажів компанії, виступив з доповіддю на тему «SaaS-стартап», в якому докладно виклав як позитивний, так і негативний досвід компанії в області розробки і просування хмарних сервісів. Він також докладно описав лінійку продуктів Mind: відеоконференції, вебінари, відеоспостереження, трансляції і відеоконсультант.

Форум «Бізнес-відео 2012», проведений 12 квітня «Журналом мережевих рішень / LAN" і Агентством корпоративних комунікацій OSP-Con, був присвячений використанню відеотехнологій в бізнесі. Генеральними партнерами заходу стали світові лідери Cisco і Polycom, а партнерами – Bosch, CompTek, Allied Telesis, MindLabs, NEC Display Solutions і багато інших компаній. В ході конференції, майстер-класів та круглих столів учасники форуму обговорили такі ключові напрями як відеоконференцзв'язок, системи телеприсутності, відеоспостереження, якість відео і системи Digital Signage.

Дмитро Скляров виступив на форумі як представник компанії-партнера MindLabs, зробивши доповідь у секції «Продукти і рішення відеоконференцзв'язку». Його виступ про SaaS-сервісах онлайн-взаємодії в інтернеті, пропонованих компанією MindLabs, показало різноманітність і доступність таких сервісів. Присутніх особливо зацікавив той факт, що для їх використання не вимагається установки ПО і вкладень в інфраструктуру.

«Конференція і форум були в усіх відношеннях корисними для нашої компанії, – говорить Дмитро Скляров. – Ми не тільки представили наші продукти учасникам ринку, але й плідно взаємодіяли з партнерами, встановили нові ділові контакти. Ми впевнені, що майбутнє відеокомунікацій – за хмарними сервісами ».

Про компанію

Компанія MindLabs – одна з найбільших на російському ринку компаній в галузі розробки, впровадження і просування SaaS-рішень. Розуміння глобальних трендів дозволяє компанії створювати і пропонувати високоякісні сервіси та продукти. Команда MindLabs – це кращі в своєму класі фахівці та бізнес-лідери, зацікавлені в створенні, розвитку та виведенні компаній на новий рівень конкуренції.

Дмитро Скляров – директор з розвитку партнерського каналу продажів компанії MindLabs. Має досвід керівництва командою більше 100 чоловік, побудови партнерської і прямого каналів продажів, організації інтернет-маркетингу. На його рахунку більше 30 успішно завершених проектів, у тому числі пов'язаних з SaaS-сервісами.

За даними  mskit.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів