У Parallels Research створили аналог AmazonEC2

Parallels Research, дочірня компанія Parallels, повідомляє про реліз нового програмного рішення PACI (Parallels Automation Cloud Infrastructure).

Технологія орієнтована на сервіс-провайдерів і являє собою гнучке інструмент, що дозволяє вкрай раціонально використовувати віртуальну інфраструктуру.

Це, свого роду, аналог AmazonEC2 (Elastic Compute Cloud).

PACI дозволяє надавати хмарну інфраструктуру в якості сервісу (IaaS).

У новому продукті вже закладений весь необхідний інструментарій для автоматизації, самообслуговування, віртуалізації і білінгу. Нову розробку вже випробували в ряді країн. Наприклад, в Японії PACI використовувала компанія Tsukaeru.

Глава цього хостера, Джейсон Фріш зазначив, що використання інноваційного рішення дало компанії стати в одну шеренгу з лідерами і надавати хмарні послуги, не поступаючись визнаним фаворитам індустрії.

Варто зазначити, що переваги оренди віртуальної інфраструктури в порівнянні з VPS-хостингом очевидні.

Масштабовані та гнучкі рішення вже у 2013 році обійдуть звичний VPS-хостинг. Таким чином, сервіс-провайдерам необхідно передбачити вихід в сегмент (SaaS, IaaS). Тепер реалізувати це буде не складно – готове рішення від Parallels без праці допоможе налагодити новий механізм продажу, чинний аналогічно Amazon Elastic Compute Cloud

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів