Точка зору: До 2015 року третина українських компаній буде в «хмарах»

Партнери компанії Mirosoft України зробили прогноз, згідно котрого вже через 3 роки  більше 30% українських компаній будуть використовувати хмарні технології.
Як повідомили «proIT» в «Майкрософт України», більше половини опитаних вважають, що до 2015 року частка компаній в Україні, котрі використовують хмарні рішення, досягне 40% і вище.

Сама Microsoft в Україні планує вивести свої комерційні хмарні послуги в першій половині 2012 року, зокрема, сервіс Office 365, який дає можливість компаніям користуватися необхідним програмним забезпеченням в «хмарі» і платити тільки за те, що використовується.

Це напрям («програмне забезпечення як послуга») партнери назвали найбільш затребуваним у перспективі серед українських компаній. На другому місці – засоби для керування комп'ютерами, даними і додатками в «хмарах» (інфраструктура як послуга, наприклад, Microsoft System Center).

В інтерактивному опитуванні, яке на замовлення «Майкрософт України» проводила компанія TouchPoll, взяло участь близько 160 представників компаній, які продають, розробляють або інтегрують рішення на базі технологій Microsoft.

За даними  proit.com.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів