Стів Возняк відкрито виступив проти хмарних технологій

Один із засновників компанії Apple Стів Возняк (його предки мали українське коріння) висловив думки, що одержують сьогодні широке розповсюдження інформаційно-телекомунікаційній сфері хмарні технології незабаром можуть піднести людству великі проблеми. Про це пише агентство AFP, посилаючись на його висловлювання під час участі в телешоу на одному з американських телеканалів.

Головна небезпека, вважає він, у тому, що дані, які розміщуються в "хмарах", стають непідконтрольними людині. Не відрегульована ця область діяльності і в юридичному відношенні. Все це, за словами С.Возняка, стане причиною "жахливих проблем" вже в найближчі п'ять років.

"Те, що всі переносять в хмари, причому роблять це з дуже великою швидкістю, мене дійсно турбує. Думаю, що це буде жахливо. В прийдешні років п'ять нас чекають жахливі проблеми. В хмарі вам нічого не належить, ви нічим не можете управляти, причому в ліцензійних угодах більшості сервісів відкрито прописаний відмову від відповідальності більшості операторів хмарних сервісів ", – говорить він.

"Особисто я б хотів відчувати, що чимось володію. Багато хто може сказати," в реальності все на моєму комп'ютері ", але я б сказав, що це не так і ми передаємо всі свої дані невідомої особисто нам компанії, яка працює в інтернеті і фізично ми ніколи не отримаємо доступу до власних даними, у нас буде значно менше можливостей для контролю інформації ", – вважає Возняк.

За даними   ubr.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів