«СІТРОНІКС ІТ» для розробки ПО впровадила приватне хмара Microsoft

Компанія «СІТРОНІКС Інформаційні Технології», один з найбільших системних інтеграторів в країнах СНД і Східної Європи, побудувала приватне хмара на базі технологій Microsoft Hyper-V і System Сenter 2012. Завдяки переходу з віртуального середовища в хмарну, компанія підвищила ефективність процесу розробки та загальну ефективність експлуатації інфраструктури.

У приватному хмарі були створені три логічно ізольовані середовища: середа розробки, середа моделювання конфігурацій інфраструктур замовників і середу, в якій розміщуються сервіси, що знаходяться в промисловій експлуатації. Це дозволило «СІТРОНІКС ІТ» швидко відтворювати в лабораторній середовищі конфігурацію ІТ-інфраструктури замовника.

Автоматизація процесу розподілу серверних ресурсів значно скоротила час роботи як фахівців з розробки, так і системних адміністраторів. Наприклад, створення нового центру розробки для проекту займає зараз близько 20 хвилин, а раніше адміністраторам потрібно на затвердження і ручну настройку апаратного забезпечення від 3 до 5:00.

На даний момент в хмарної середовищі одночасно працює від 30 до 70 співробітників, в залежності від проекту. Близько 200 віртуальних машин управляються за допомогою System Center Virtual Manager 2012, який забезпечує постійний аналіз стану інфраструктури та допомагає заздалегідь розпізнавати і вирішувати можливі проблеми – переповнення диска, вихід з ладу сервера і т.п. Сучасні інструменти автоматизації Microsoft System Center виключили потреба у виділеному фахівця для моніторингу та підтримки віртуальної інфраструктури.

Після виходу фінальної версії засобів управління System Center 2012 в компанії планують об'єднати середовища Microsoft Hyper-V та VMware vSphere. Гетерогенне хмара дозволить «СІТРОНІКС ІТ» тестувати створювані рішення в умовах, максимально наближених до інфраструктур замовників.

За даними   saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів