SAP представила «хмарну» версію Business One

На форумі  Cebit 2012, котрий пройшов в Ганновері (Німеччина), провідний виробник програмних рішень для бізнесу компанія SAP представила «хмарну» версію Business One, пакета ПО для планування ресурсів підприємства, оптимізовану для розповсюдження на умовах оренди через потужності партнерів SAP.

Версія для оренди (multitenancy) передбачає розміщення на серверах компаній-партнерів та надання доступу до неї споживачам за моделлю SaaS. При цьому кілька клієнтів можуть запускати один і той же примірник програми, а їх дані зберігаються окремо один від одного, що виключає можливість доступу до чужої корпоративної інформації. Така технологія дає можливість, наприклад, використовувати загальні оновлення ПЗ для багатьох клієнтів одночасно і виявляється дешевше в порівнянні із звичайним хостингом.

Як зазначив Рей Уонг (Ray Wang), виконавчий директор Constellation Research, нова версія Business One відкриває користувачам можливість використовувати найсучасніші ERP-системи, скоротивши при цьому операційні витрати, пов'язані з управлінням продуктами цього класу.

Нагадаємо, SAP з 2011 р. поширює Business One на умовах SaaS, але раніше продукт хостілся в ЦОД самої компанії. Тепер доступ до «хмарної» версії Business One можливий через її партнерів у 18 країнах (поки представників Росії та Україні в їх числі немає), які беруть участь у програмі Business One OnDemand. Решта реселери, які не отримали сертифікацію, зможуть продавати доступ до SaaS, не розміщуючи продукт на своїх хостинг-майданчиках.

SAP також анонсувала «хмарну» версію ERP-системи Business ByDesign, призначену для невеликих компаній і окремих підрозділів великих підприємств. Компанія пропонує близько 120 галузевих надбудов до ByDesign, а також удосконалила інструменти роботи з цим ПЗ з iPads і iPhones

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів